IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

124 Sayfa V   1 2 3 > » 

imperio
Mesaj Tarihi: 25/08/2012, 4:06

TR-ance.com Kurucu Administrator
Grup Simge

Grup : Owner
İletiler : 3716
Nereden : Antwerp / Belgium
Üye no : 2

Dr. Kucho - To Russia With Love

In this epic ode to Russia, merging progressive and trance while adhering to and embracing the heart and soul of both, To Russia With Love has climbed up high in the charts its first week of release. Supported by Sander Van Door, Armin Van Buuren, Mark Sherry, Judge Jules, DJ Tango, Nicky Romero, Markus Schulz, Umek, and Eddie Halliwell, "To Russia With Love" has excited audiences of "Identity", "A State of Trance", "La Isla" and many more.

Forum: Trance Müzik · Mesaj Önizlemesi: #2613771 · cevaplar: 138 · Okunma: 19183

imperio
Mesaj Tarihi: 31/01/2012, 0:52

Grup Simge

Gulay'i hastanedeyken ziyaretine gitmistik..Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine bassagligi ve sabir diliyorum..

Mercifulx'in de babasi vefat etti..Bassagligi ve sabir dileklerimi yineliyorum..

Nur icinde yatsinlar..
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #2401726 · cevaplar: 1319 · Okunma: 57747

imperio
Mesaj Tarihi: 6/10/2011, 9:20

Grup Simge

FOTON KUŞAĞI

'İblis ve ordusunun insanlığı ele geçirme ve Dünya gezegenini kontrol altına alma projesi: Anti-krist(Deccal), Sahte Deccal, İblis'in elçileri(medyumlar), Yeniçağ hareketi(dini), ışık işçileri, yeni enerji, eski enerji, reankarnasyon, boyut atlama, Ruh enerjisi(şeytani enerji), Büyük Ruh(İblis), Baş melek Mikail(melek Mikail postuna bürünmüş İblis), Uzaylılar(şeytanlar-cinler), Birin oğulları(İblis'in oğulları), Ruhsal hiyerarşi(İblis'in ordusu), Dünya cenneti, Altın çağ, Matrix filmi, Yüzüklerin efendisi filmi, Foton kuşağı vs'

"Foton kuşağı" iddiasını ortaya atan ve beyinleri, "bulanık propaganda"yla kontrol etmeye çalışan bu kaynaklardır. Bu konu, bilimsel olarak kanıtlanmamış bir konu olmasına rağmen, kısmi bir gerçeklik içerebilir. Zira İblis'in, tüm bilgi ve kavramları, Allah'tan çalınmıştır. İblis'in, Adem ve soyunu saptırmak için yaptığı şey, "Allah"a ait olan gerçekleri ters yüz etmektir. "Adem"e ve Havva'ya yaklaşarak, onlara cennette kalıcılık(meleklik) vaat etmiştir. Bugün de, elçileri(medyumlar) aracılığıyla, insanlığa aynı şeyi vadediyor: Melek olma, Reankarne olma, boyut atlama, DNA'nın açılması, yeni bir bilinç, telepati, psişik yetenekler vs.

İblis ve ordusunun avlama yöntemlerinin esası şudur:

1. Allah'tan çalınmış gerçeklerden yalan bir bina inşa etmek.

2. Hakla(gerçekle), batılı yer değiştirmek, karanlığı ışık, ışığı karanlık yapmak.

3. Yalan ve yaldızlı sözlerle, insan hissiyatını okşamak. Allah'ın, kendisine teslim olanlara ve elçilerine vadettiği kurtuluş, müjde ve lütuflarını, kendisine teslim olan yandaşlarına vadetmek.

4. İnsanların gururunu okşayarak hayallendirmek.

5. Yular taktıktan sonra da, insanın kendisinin melek boyutunda olduğunu veya ilah(tanrı) olduğunu telkin etmek. "Foton kuşağı", karışık ve "bulanık propaganda"sı da bu çerçevede bir manipülasyondur.

"Foton kuşağı" iddiasında bir gerçeklik şu olabilir:

Allah, Kur'an da iki saatten söz ediyor. Birinci saat, (kıyamet). İkincisi ise daha yaygın ve uğrayıcı saat, (evrenin yeniden yaratılmak üzere çöküşü-fiili kıyamet). Birincisindeki önemli alametlerden birisi de, Güneş'in batıdan doğması, gecenin ve gündüzün normal dışı uzaması olarak zikredilir. Kur'an da şöyle ifade edilir:

O Allah ki Ondan başka ilah yoktur. Dünya'da da, Ahirette de Hamd(övgü) Ona'dır. Ve hüküm Onun'dur, dönüşte Ona'dır.

De ki: "Görmüyor musunuz, Allah, geceyi, üzerinize kıyamete doğru devamlı kılsa, Allah'tan başka hangi ilah, size ziyayı(ışığı) getirecektir, işitmiyor musunuz?"

De ki: "Görmüyor musunuz, Allah gündüzü üzerinize kıyamete doğru devamlı kılsa, Allah'tan başka hangi ilah, size dinleneceğiniz geceyi getirecektir. Görmüyor musunuz?"

[KASAS(28)/70-72]

İbni Abbas'tan şöyle rivayet edilir:

Allah'ın, kölelerini tövbeye çağıracağı vakit geldiğinde, yeryüzünde günahkarlar ve günahlar çoğalır. Hayırlı işler işleyen kalmaz, yeryüzünde kötülük çoğalır ve yayılır. Kötülükten men eden de kalmaz. Yeryüzünün hali bu şekli aldıktan sonra, Güneş ve Ay, üç gün doğmaktan alıkonur. O gecenin uzunluğunu, ancak geceleri ibadet edenler bilirler. O zaman, İslam yurtlarının her birinde, böyle gece ibadet edenlerden az sayıda bir topluluk kalmış olur.

Yeryüzünde yaşayanlar, Güneş'in ve Ay'ın adet üzere doğduğu yerden doğacağını beklerken, kafalarının arka tarafından batıdan doğduklarını görürler. Simsiyah ve tortop olarak doğan Güneş ve Ay, tutulma sırasında olduğu gibi ışıksız ve nursuzdur. Bunun üzerine, yeryüzünde yaşayanlar, bağırıp çağırmaya başlarlar. Herkes karşılaştığı bu dehşetli hal ile meşgul olur.

Bunun üzerine, Übey bin Ka'b şöyle der:

"Ey Allah'ın elçisi! Anam, babam sana feda olsun, bundan sonra Güneş ile Ay'ın ve Dünya ile halkının hali ne olacaktır?"

Allah'ın Elçisi, Ka'b'e şu cevabı verir:

"Ey Ubey, Güneş de, Ay da bu hadiselerden sonra, tekrar aydınlık ve nur giysilerini giyerek, eskiden olduğu gibi doğacak ve batacaklardır. İnsanlara gelince dünyalarını onarmaya başlarlar. Kanallar kazarlar, ırmaklar akıtırlar, yapılar yaparlar. Fakat Dünya'nın ömrü kısa olup; sur'un üfürülmesi(fiili kıyamet) ile Güneş'in batıdan doğmasına kadar geçen müddet, yeni doğan bir at yavrusunun binilecek kadar büyümesi için kafi gelmez."

Kaynak: Taberi, Milletler ve Hükümdarlar Tarihi, C.1, MEB Yy.

Vahdeti Vucut - New Age Felsefesi
İblisin İslama Tuzagi - Tasavvuf Felsefesi
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #2223074 · cevaplar: 77 · Okunma: 6126

imperio
Mesaj Tarihi: 16/04/2011, 3:07

Grup Simge

Turkiyede sira beyin gocunu engelleyecek politikalari uretmeye gelsin yarismanin devamida gelir kanimca.
  Forum: Prodüksiyon Konuları · Mesaj Önizlemesi: #1988098 · cevaplar: 156 · Okunma: 24202

imperio
Mesaj Tarihi: 11/04/2011, 1:19

Grup Simge

QUOTE(jiX @ 7/04/2011, 0:36) *
ps2: sene ya 1999 ya da 2000. imperio netone'da calisiyor ben e-kolay'da. icq uzerinden, firewall onunde yapmis oldugumuz file transfer 4 ya da 5 mb civariydi. yani bu demek oluyor ki 700 mb lik bir dosya 1?2? bilemedin 3dk. zaten test sirasinda trance energy full videosu paylasiyorduk smile.gif

ISP den ISP ye olan transfer screenshotlari simdi nerdedir bilmiyorum ama sene 2001 de, istanbulda evimdeki internet baglantisi olan kablonet internet servis saglayicisini OWN* ederek(kablomodem tarafindaki hiz artirim metodunu yazdiklari script vasitasiyla engelledikleri icin geriye baska yol kalmamisti) 128kbit olan baglanti hizimi 10mbit e cikarip 600kb/sn lerde download yaptigimi hatirlarim.2001 yilinda, evimde, kendi tekniklerimle 10mbit kullandiktan sonra 2011 de parasiyla 1gbit verseler tatmin edecegini sanmiyorum smile.gif

* OWN etmek h@cking literaturunde bir servis saglayicinin komple sunucu,router vb yonetimini ele gecirmek olarak kullanilir.
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1978130 · cevaplar: 1327 · Okunma: 35510

imperio
Mesaj Tarihi: 30/03/2011, 0:35

Grup Simge

Yavaslik turkiyeden google translate ve ozel aramaya olan erisim ile ilgili de olabilir.Google'a ait olan Youtube ve blogspot yasaklamalari(Google onlem olarak turkiyeden yasakli olmayan IP leri belirleyip bu IP lere notblockedbyturkey tanimlamasi girmis*) dolayisiyla turkiyeden google sunucularina erisimde SIKINTI olabiliyor.Yavaslik yasayanlar sol alt kisimdan degistirilebilen TR-ance mavisi temasi yerine Koyu Tonlari denesinler bir de.IE veya mozilla kaynakli olacagini sanmiyorum, rapor sonuclarina gore turkiyedeki servis saglayici ve bolgesel sorunlari gibi duruyor.

Forum'un uptime'i radio'ya gore dusuk o konuda bir calisma yaptim nisan ayi itibariyle %99 a yukselmesini bekliyorum.

(*) kh-notblockedbyturkey.l.google.com (74.125.87.190)
  Forum: Tavsiyeler · Mesaj Önizlemesi: #1960894 · cevaplar: 11 · Okunma: 1700

imperio
Mesaj Tarihi: 29/03/2011, 22:59

Grup Simge

Forum ve radio dakika basi Ingiltere ve Hollanda lokasyonlarinda bulunan sunuculardan otomatik olarak kontrol ediliyor.Bu kontrollerde tavsiyeler bolum kategorisi ve radio sayfasini ziyaret eden bir yazilim sayfanin acilip acilmadigini(uptime), aciliyorsa acilan sayfanin beklenen icerigi verip vermedigini(OK ve NOK) ve tum bu islemleri kac milisaniyede yaptigi (average response time) raporlaniyor.Bir sorun varsa SMS ve email ile bilgilendirme yapiliyor.Bu raporlari 2011 ocak subat ve mart aylari icin gozden gecirdigim zaman uptime da kayda deger bir degisiklik olmadigini, mart ayi ortalama sayfa acilis mili saniye suresinin en iyi sure oldugu gozukuyor.Yani forum ve radio icin genel bir problem gorunmuyor.Kontrolleri turkiyeden yapan ve boylece turkiyeye ozel bir sorun olup olmadigini belirleyecek olan kontrol mekanizmasini ilerleyen zaman icerisinde eklemeyi dusunuyorum.Turkiyede bu tarz isler avrupa ve amerikaya gore pahali genelde bankalar ve buyuk eticaret siteleri gibi kapali kaldigi sure basina para kaybeden siteler kullaniyor.
Report for All Test
2011-Ocak
Name Uptime(%) Average response time(ms) OK NOK
http://www.tr-ance.com/forum/TR-ancecom-f48.html 97.8 230.137 8267 186
radio.tr-ance.com/index.html_http 99.89 27.769 42365 49

Report for All Test
2011-Subat
http://www.tr-ance.com/forum/TR-ancecom-f48.html 97.07 208.677 7189 217
radio.tr-ance.com/index.html_http 100 25.375 37115 1
Report for All Test
2011-Mart
http://www.tr-ance.com/forum/TR-ancecom-f48.html 97.29 192.012 6997 195
radio.tr-ance.com/index.html_http 99.5 28.21 35848 49
  Forum: Tavsiyeler · Mesaj Önizlemesi: #1960819 · cevaplar: 11 · Okunma: 1700

imperio
Mesaj Tarihi: 26/03/2011, 11:17

Grup Simge

Trance.sh tarih olmusa benziyor.Direct link olmasada asagidaki siteden ASOT arsivine ulasilabilir.

http://weloveatrance.com/all-asots/
  Forum: DJ Setleri - Trance Müzik · Mesaj Önizlemesi: #1955779 · cevaplar: 84 · Okunma: 18153

imperio
Mesaj Tarihi: 23/03/2011, 5:59

Grup Simge

Aslinda bu konu uzerine cok sey yazilip cizilebilir.Serbest kursudeki Turkiyede Elektronik ve Trance Muzik konusunda ve diger konularda satir altlarinda belirtilen durumlarin bir yansimasi gibi duruyor.

Eskiden ASOT gibi konular refresh ile takip edilirken haftalik yayin devam ettigi ve konu yerli yerinde durdugu halde artik takip eden pek yok.Bu durum muzik ile ilgili bolumlerede yansidi.Belkide yeni produksiyonlar eskisi kadar ilgi cekmiyordur.

Turkiyede duzenlenen elektronik muzik etkinlikleri azaldikca etkinlikler bolumumun aktivitesi de azaldi.Seneden seneye duzenlenen A-class dj etkinlikleri ve festivalleri disinda pek bir hareket yok.Teknik ve alisveris bolumleri mevsimsel etkilerden bu kadar etkilenmiyor mesela.

Eskiden takip eden kitlenin yas ilerledikce ve hayattaki sorumluluklari arttikca takip edemez olusunu anliyorum.Bu kitlenin yerli veya yabanci baska sitelerde takip ettiklerine dair bir gozlem de yok.Ancak tek sebep bu degil bence.Turkiyede elektronik muzik eskisi oldugu kadar IN gozukmuyor. Yeni gelen neslin elektronik muzige karsi olan ilgisinin azaldigini da gozlemliyorum.

Altyapidan yeterli yeni kadro yetismedikce ve mevcut kadrodan da cesitli sebeplerle jubileler oldukca sonuc bu gozukuyor.Transfer sart smile.gif

Global olarak baktigim zaman trance.nu da gecenlerde yayinina son verdi.Bu oldukca buyuk bir kayip trance adina.Keza Hollanda icin olan gozlemim de trance etkinliklerine katilan kitlenin yas ortalamasinin 30 yas ve ustu olmasi.Hollanda'da altyapi sorunu var ama diger elektronik muzik tarzlarinin dinleyici kitlesinin buyuklugu sektoru canli tutmaya ve gelistirmeye yetiyor.Etkinlikler icin Hollanda eskiye nazaran cok daha fazla alternatif sunuyor mesela.Bos bir haftasonu gecirmeniz mumkun degil wink.gif

Hizli tuketim aliskanligi olan bir toplum olan Turkiyenin ithal etmis oldugu elektronik muzik ve kulturunu de tuketmis geriye gercekten sevenleri kaldigini dusunuyorum.
  Forum: Tavsiyeler · Mesaj Önizlemesi: #1950837 · cevaplar: 120 · Okunma: 12704

imperio
Mesaj Tarihi: 23/03/2011, 5:02

Grup Simge

Yavasligin bir cok nedeni olabilir de oncelikle yavasligin sana,bolgene,servis saglayicina ozel mi yoksa genel mi onu bulmak lazim.Ben girdigim zamanlarda bir yavaslik hissetmiyorum.Arasira google translate ve arama kismi acilirken bekletiyor acaba onu mu kastediyorsun yoksa nasil bir yavaslik yasiyorsun mumkunse ekran goruntulerini kaydeden bir program vasitasiyla kaydedersen yavasligin nereden kaynaklandigi hakkinda fikir sahibi olabiliriz.
  Forum: Tavsiyeler · Mesaj Önizlemesi: #1950836 · cevaplar: 11 · Okunma: 1700

imperio
Mesaj Tarihi: 5/03/2011, 18:15

Grup Simge

QUOTE(imperio @ 22/06/2008, 19:02) *
QUOTE(Türk @ 22/06/2008, 17:27) *
İlerleyen dönemlerde ise ben bu gelişim ve değişim ile birlikte "multi-genre / çok türlü" olarak adlandırabileceğimiz bir çok türü içinde barındıran yepyeni bir müzik akımı doğuracağına inanıyorum.

Bu akım başladı bence, progressive house'un trance'a yaklaştığı progressive trance'in house'a yaklaştığı beğendiğim yeni bir tarzdan 2 örnek:

Tiger Stripes - Beach Buggy

Micah - Epidemic ( Umut Gokcen Remix )

QUOTE(imperio @ 27/07/2008, 23:22) *
Sasha ve Digweed WMC sonrası verdikleri röportajda çaldıkları müzik tarzı konusunda "locked in together" ( türkçesi birbirleri içerisine girdiler) ifadesini kullanmış.

Progressive-Sounds: Over the years you have been associated with different genres including trance and progressive house. If you had to put a name to it, how would you describe the current sound you´re playing?

Sasha:
It is honestly quite impossible to put a label to it, but what I will say is that the sound that has come together on this tour... just last weekend I really felt our sounds kind of locked into each other, especially for the New York and DC shows. There´s definitely a darker element to it, and there´s maybe a little throwback of Twilo sounds in there somewhere. Quite driving and dark, I think is kind of how we´re playing. But really, I don´t know how to put a label on it.

John: That´s why I don´t do reviews in magazines. If I don´t even know what I´m playing, how can I describe someone else´s music?

Sasha: All I know is that whenever I look at a Beatport progressive house chart there´s nothing in there that I play. So it´s impossible to put a label on it. But I definitely think the tour has taken on a sound and our sets have really locked in together.

2011 cikisli yeni iki parca ekliyorum.

Cirez D & Acki Kokotos - Tomorrow

Cirez D, Eric Prydz'in aliasi.House produktorlerinden progressive psy trance olmus desem abarti kacmaz herhalde.

Sharam feat Anousheh Khalili - Fun ( Dubhouse Mix )

Deep Dish'in Sharam'inin cikardigi yeni single.Funhouse mix say hello ayarinda.Dubhouse mix'i konumuzla daha ilgili buldum.

Buda 2009'dan bonus parca.

Guy Gerber - Timing

Forum: Trance Müzik · Mesaj Önizlemesi: #1922002 · cevaplar: 138 · Okunma: 19183

imperio
Mesaj Tarihi: 24/02/2011, 10:28

Grup Simge

QUOTE(Silk-R @ 24/02/2011, 10:33) *
QUOTE(imperio @ 21/02/2011, 21:34) *
QUOTE(KARTALiZMA @ 21/02/2011, 14:39) *
açıkçası bekletileriminn çok üstünde bir festival oldu. Türkiye'de birçok festivale gittim ama bu festivaldeki gibi bir düzen, ses sistemi, görsellik, atmosfer, ortam, dj performansı görmedim. Fark olmasını bekliyodum ama bu kadarını beklememiştim.

İmkanı olan herkesin gidip görmesi o atmosferi yaşaması lazım. Burda yapılanlarla kıyaslanamaz düzeyde.

Bir kisi daha gerceklerin farkina vararak hidayate ermis wink.gif

ama bi yandan da kotu olmus kendisi icin cunku Turkiye'deki hicbi organizasyon kesmez artik biggrin.gif

Fanusun disina cikip realitenin farkina varmak ilk baslarda aci vericide olsa rahatlama icin asagidaki yontem uygulanabilir.O da artik kesmemeye baslarsa bi zahmet EU'ya tasinirsiniz kokunden cozum wink.gif

QUOTE(White Noise @ 21/02/2011, 21:34) *
Büyük konuşmayalım ama ordaki etkinlikten sonra çok büyük bi org. olmadığı sürece burda gidemem paramı biriktirir ve değişik festivalleri görmek ,duymak, deneyim kazanmak isterim, Yurt dışına çıkarım wink.gif
  Forum: Trance Müzik Etkinlikleri · Mesaj Önizlemesi: #1906760 · cevaplar: 95 · Okunma: 8689

imperio
Mesaj Tarihi: 21/02/2011, 19:34

Grup Simge

QUOTE(KARTALiZMA @ 21/02/2011, 14:39) *
açıkçası bekletileriminn çok üstünde bir festival oldu. Türkiye'de birçok festivale gittim ama bu festivaldeki gibi bir düzen, ses sistemi, görsellik, atmosfer, ortam, dj performansı görmedim. Fark olmasını bekliyodum ama bu kadarını beklememiştim.

İmkanı olan herkesin gidip görmesi o atmosferi yaşaması lazım. Burda yapılanlarla kıyaslanamaz düzeyde.

Bir kisi daha gerceklerin farkina vararak hidayate ermis wink.gif
  Forum: Trance Müzik Etkinlikleri · Mesaj Önizlemesi: #1903047 · cevaplar: 95 · Okunma: 8689

imperio
Mesaj Tarihi: 2/02/2011, 22:31

Grup Simge

Hollanda icin ornek verirsem trance etkinliklerine katilan kisilerin yas ortalamasi 30 civarinda(gozleme dayali degil sayisal veri).Hatta ve hatta 23+ yas sarti kosan ve yas ortalamasi 38 olan bir cok trance etkinligine katildim.Altyapidan cogunlukla hard style/core cu yetisiyor diger tarzlara kaymalar yas ilerledikce oluyor.
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1876820 · cevaplar: 72 · Okunma: 5079

imperio
Mesaj Tarihi: 25/01/2011, 0:38

Grup Simge

QUOTE(Deep Whirlpool @ 24/01/2011, 23:43) *
İstanbul'da
Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Halkalı, İçerenköy, Kadıköy, Kartal, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Küçükçekmece, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Şişli, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Üsküdar, Yakuplu, Zeytinburnu

Bu semtlerin tum apartmanlarina zaten hizmet verilmiyor.Ilgili semtlerdeki belli basli markali sitelere(ev ve kira degerleri yuksek olan) altyapi kurulup sadece oraya hizmet veriliyor.Ozel sektor yatirimini en kisa surede geri alamayacagi yere yatirim yapmaz.Yerden yere vurulsa bile Turk Telekom eger devlet elinde olmasaydi buyuk sehirler disinda kalan Illere birakin adsl i telefon hizmeti bile goturmezdi.Uzun zamandir Turkiyede yapilan, sanayilesmis sehirlerden alinan fahis paralarla yatirim parasi cikartilamayan,sanayisi olmayan illeri subvanse etmek.Kopru de, dogalgaz da, elektrik de, telefon da, benzin de ayni muhabbet.Endustri devrimini iskalamanin, tarim toplumundan sanayi toplumuna gec gecmenin faturalari..

Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1864426 · cevaplar: 1327 · Okunma: 35510

imperio
Mesaj Tarihi: 15/01/2011, 1:28

Grup Simge

Hemserim, halkin devlet icin var oldugu bir yerde vatandasi rezil etmeye beni karistirma.Devletin halk icin var oldugu yerlerde yardimci olurum.
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1851607 · cevaplar: 32 · Okunma: 2011

imperio
Mesaj Tarihi: 13/01/2011, 18:26

Grup Simge

Karadenizli hemserim, yayladan girdin elektronikden ciktin ya sana tek bisey demek istiyorum; hayirlisi smile.gif
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1849557 · cevaplar: 32 · Okunma: 2011

imperio
Mesaj Tarihi: 13/01/2011, 7:30

Grup Simge

Tarihe fransiz kalmamak lazim tabi smile.gif
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1849091 · cevaplar: 32 · Okunma: 2011

imperio
Mesaj Tarihi: 13/01/2011, 7:21

Grup Simge

QUOTE(godforsaken @ 13/01/2011, 3:51) *
İsviçre'den Hollanda'ya geçerken vize isteniyor mu bilen varmı ?

Dipnot: İsviçre Avrupa birliği üyesi değil.

Isvicre schengen vize sistemine dahil ulkelerden birisi dolayisiyla schengen vizesine sahipseniz hollanda ve isvicre arasinda sorunsuz seyehat edebilirsiniz.
  Forum: Trance Müzik Etkinlikleri · Mesaj Önizlemesi: #1849088 · cevaplar: 102 · Okunma: 11231

imperio
Mesaj Tarihi: 13/01/2011, 6:01

Grup Simge

QUOTE(muscore @ 13/01/2011, 1:52) *
fransada kulandigimiz alani devlet bize veriyor ve karsiliginda hic bir sey beklemeden tum organisyonu bizlere birakiyor

Vakti zamaninda halk krali devirmis diye duydum smile.gif
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1849083 · cevaplar: 32 · Okunma: 2011

imperio
Mesaj Tarihi: 12/01/2011, 16:41

Grup Simge

50.000 kisi ve 1 hafta icin stadyuma izin alamazsiniz.Ses yasagindan etkilenmemek ve havalimani yakinlarinda olmak icin Istanbulu dusunurseniz F1 Park veya Hezarfen Hava Alani arazi acisindan uygun olabilir de Turkiyede isler EU gibi yurumez.50.000 kisi ve 1 hafta dusunuyoruz dediginiz an devletin yuksek makam ve mevkilerinden belde muhtarina,cevre esnaftan civar koylusune kadar doyurmaniz(!) gerekir.Doyurmakda yetmez, milli piyangodan cikan alkollu iceceklerin sponsorluk yasagindan dolayi sponsorda bulamazsiniz.Global kapitalizm markasi da olmadiginiza gore 50.000 kisilik festivali Turkiye sartlarinda zarar etmeden organize edemessiniz.Zarar etmeyi goze alsaniz bile cikacak olaylar ve rezillikler karsisinda polis veya jandarma ile papaz, anahaber bultenlerine malzeme olur hazir gelmisken bos gitmek olmayacagi icin yurtdisina cikis yasagi ile odullendirilirsiniz.

Bir sifir eksik dusunurseniz ve katilimci kitleniz fanatikse asagidaki konuyu incelemeniz basaran nasil basarmis acisindan faydaniza olur.

http://www.tr-ance.com/forum/SOULCLIPSE-FE...2006-t8014.html
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1848092 · cevaplar: 32 · Okunma: 2011

imperio
Mesaj Tarihi: 12/01/2011, 16:14

Grup Simge

QUOTE(Penta @ 12/01/2011, 3:26) *
Amsterdam - Den bosh arası ne kadar sürüyor ?

88 km.Trenle 1 saat, aracla 40dk.
  Forum: Trance Müzik Etkinlikleri · Mesaj Önizlemesi: #1848076 · cevaplar: 102 · Okunma: 11231

imperio
Mesaj Tarihi: 10/12/2010, 16:40

Grup Simge

QUOTE(Chari @ 10/12/2010, 10:49) *
1'inci deniz er eğitim alayı komutanlığı, iskenderun/hatay

varmı giden dedeler? smile.gif

Benimde acemi birliği orası idi.Şimdiden rahatlıkla söyleyebilirim bitmiş askerliğin smile.gif
  Forum: Serbest Kürsü · Mesaj Önizlemesi: #1805969 · cevaplar: 946 · Okunma: 88324

imperio
Mesaj Tarihi: 1/12/2010, 2:14

Grup Simge

UK hard* i yansitmissin eline saglik.
  Forum: Setleriniz · Mesaj Önizlemesi: #1791531 · cevaplar: 58 · Okunma: 3087

imperio
Mesaj Tarihi: 1/12/2010, 0:52

Grup Simge

QUOTE(imperio @ 29/07/2008, 21:20) *
Markus Schulz'un 97-98 yıllarında edge factor adlı radio programında çaldığı setlerden hala ID'lenmeyi bekleyen parçalar var.O yıllardaki tarzını merak edenler için:

http://www.angelfire.com/nd2/gatemail/

P.S: 5 numarali parcayi ID leyen benim.
  Forum: Trance Müzik Etkinlikleri · Mesaj Önizlemesi: #1790904 · cevaplar: 568 · Okunma: 35747

124 Sayfa V   1 2 3 > » 

New Posts  Yeni İletiler Var
No New Posts  Yeni İleti Yok
Hot topic  Yoğun Başlık (Yeni İleti)
No new  Yoğun Başlık (Yeni İleti Yok)
Poll  Anket (Yeni Oy Var)
No new votes  Anket (Yeni Oy Yok)
Closed  Kapalı Başlık
Moved  Taşınmış Başlık

Tarih: 16/09/2019, 2:26