IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )


> Yardım Konusu
Görmek istediğiniz konu burada
Aranacak Kelimeleri Giriniz    

> ÜYE LİSTESİ
Görmek istediğiniz konu burada
Üye listesine sayfanın en üstündeki linkten erişebilirsiniz.
Basit Arama
Belirli bir üyeyi arıyorsanız sol taraftaki alana üye adını yazabilirsiniz. “ile başlayan” kutucuğu ilk harf tazarak arama yapmanıza olanak verir. “içeren” kutucuğu yazdığınız karakterleri içeren isimleri araştırır.
Eğer sadece resmi olan üyeleri aramak istiyorsanız, “resmi olan üyeler” kutucuğunu işaretleyin. Aramanızı cinsiyet belirleyerek de yapabilirsiniz.

Gelişmiş Arama
“Daha Fazla Seçenek” butonuna tıklayarak üyeleri araştırmak için daha fazla Alana ulaşabilirsiniz.
Ana Sayfa  İçerikleri : Bu alan, kullanıcının ana sayfa alanı içeriğindeki metinlerini araştırır.
İmza İçerikleri: Ana sayfaya benzer şekilde kullanıcının imzalarını araştırır
Mesaj (Kişisel Haberciniz) : Bu alanda o anda mesaj gönderen üyeleri bulabilirsiniz.
Posta ve Tarih Sırası: Bu alanda belirli bir mesaaj ve diğer tarih bilgilerine gore arama yapablirsiniz. Örneğin;  belirli bir tarihten sonra siteye üye olan ya da belirli bir sayıdan fazla mesaj gönderen üyeleri araştırabilirsiniz.
Sınıflama
Arama alanının hemen altında arama sonuçlarınızın sınıflandırabileceğiniz bir bölge vardır. İlk alanda belirli bir grup seçebilir (ya da bütün üyeleri seçebilirsiniz) ve sonra da aramanızı  A’dan Z’ye ya da Z’den A’ya isimle, mesajla, katılım tarihi ile ya da etkin ise rating ile sıralayabilirsiniz. En sondaki alan her sayfada kaç tane üyenin görüntülendiğini gösterir

Üye Listeleme
Alt kısımda arama sonuçlarınızı gösteren profil kartları görüntülenir. Burada kullanıcıların sade bir özeti ve eğer varsa fotoğrafları yeralır. Kullanıcıların adı ya da fotoğraflarına tıklayarak  komple profillerini görebilir, arkadaş olarak ekleyebilir, mesaj gönderebilir ya da onlar tarafından yollanan yazıları bulabilirsiniz

Kelime Bulutu:

Tarih: 9/04/2020, 3:04