IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )


Forum Kuralları
1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Gönderilecek mesajların veya forum alanlarında belirtilecek olumlu veya olumsuz fikirlerin hiçbiri, , forum yönetimini ve www.tr-ance.com sitesini bağlamaz, forum yönetimi herhangi bir kanun yaptırımında üyenin savunuculuğunu üstlenmez, üyeler kendi sorumlulukları ile başbaşadır. Forum yöneticileri hiçbir şekilde bu tür durumlarda üyeye destek olacağı vaadinde bulunmaz.

2. T.C. yasalarını ve uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. (Hack, crack, warez isteği içeren mesajlarin gönderilmesi yasaktır)

3. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek veya materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.Forum yönetimi üyenin belirtilen türdeki mesajlarını silme ve uyarılara rağmen durumun devam etmesi halinde üyeliğini süresiz iptal etme hakkını saklı tutar.

4. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Kurallara uyulmaması halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır.

5. Üyelik iptalleri forum üzerinde herhangi bir mesajı bulunmayan üyelelikler için gerçekleşir.Mesajı bulunan üyelerin mesaj ve bilgileri veritabanımızda saklı kalmaya devam edecektir.

6. Üzerinde telif hakkı bulunan ve başka site veya kişilere ait olan materyaller izinsiz olarak forum alanında kullanılamaz.

7. Forum ortamına kişisel problemlerin, anlaşmazlıkların taşınması veya kişisel polemik içerikli mesajların gönderilmesi yasaktır. Forum yöneticileri üyenin belirtilen türdeki mesajlarını silme ve uyarılara rağmen durumun devam etmesi halinde üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

8. İmza dışında site adresinizi yazarak, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satilan veya aracı olunulan bir ürünün reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygi güden mesajlar yasaktır.

9. Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici resimler dışında pornografik,şiddet içerikli,yasalara aykırı vb. resim göndermek yasaktır.

10. Forumlara geyik ve IRC tarzı mesaj gönderilmesi yasaktır.Forum yöneticileri üyenin belirtilen türdeki mesajlarını silme ve uyarılara rağmen durumun devam etmesi halinde üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

11. Açmak istediğiniz konuyu, sadece bir forum altında açabilirsiniz. Kopya veya benzerlerini başka forumlar altında açmak yasaktır.

12. Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiplerdir.

13. Forum yöneticileri tr-ance.com misyonuna ters düşecek herhangi bir ideoloji veya materyalin yer almasına izin vermez.

14. Forum yöneticileri kurallara uymayan üyeleri uyarma ve davranışın tekrarı halinde üyeliğe yaptırım uygulama hakkına sahiptir.

15. Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenme hakkı forum yöneticilerine aittir.

16. Foruma üye olan herkes bu şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.

Kelime Bulutu:

Tarih: 5/04/2020, 11:38