IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

Reply to this topicStart new topic
> Sebastian Krieg, Strobe &Stan Kolev- Farewell Twist In My Sobriety (XMania Mash-up)
XMania
mesaj 3/12/2010, 22:44
İleti #1

Moderatör
Grup Simge

Üye no : 10148

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, openvpn service EarthVPNName: Sebastian Krieg, Strobe &Stan Kolev- Farewell Twist In My Sobriety (XMania Mash-up)
Filesize:17,3 MB
Time:7:35
Uploaded:03-12-2010
Kbps:320Kbps
Genre:Progressive House
Bpm :128
Software:Ableton live 8
Record:Ableton live 8
Sound Card: Maya 44 usb
Mixed:(XMania Mash-up)
Download:Sebastian Krieg, Strobe &Stan Kolev- Farewell Twist In My Sobriety (XMania Mash-up).mp3
PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

Parçaların orjinal'leri bu iki parçadan mash-up yapmaya çalıştım keyif alırsınız umarım
1:Sebastian Krieg, Strobe - Twist In My Sobriety (Sebastian Krieg & Roman F. Mix)
2:Stan Kolev - Farewell (Passenger 10 Remix)

Bu ileti XMania tarafından 21/12/2010, 15:30 yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
yuran
mesaj 29/12/2010, 21:08
İleti #2

Aktif Üye

Üye no : 27096

Bu çalışman Michael Akimov&DJ Substance Rush Hour Prophecy [XMania-Mash-up] 'dan da daha iyi olmuş. Mashup'ın teknik alt yapısı olarak değil. Her iki mashup da teknik olarak yani senin mix kaliten olarak aynı. Çok güzel.
Sadece bu mashup'ı diğerinden ayıran özellik parça kaliteleri , akustik vokalleri ve melodik alt yapıları. Bu sebeple sonuç daha güzel olmuş.

Ayrıntılara gelirsek;

Stan Kolev - Farewell (Passenger 10 Remix) başlı başına bir baş yapıt. Bu parçaya ne yaparsan yap süper sonuç verir. Mashup-mix-remix-reedit vs...

Sebastian Krieg, Strobe - Twist In My Sobriety (Sebastian Krieg & Roman F. Mix) güzel bir soundu olan sıradan ama dinlerken sıkılmayacağım bir parça.

Stan Kolev'in parçasını öne çıkarıp , arkadan Sebastian Krieg, Strobe'un parçasının nakarat "deb" vokali ile mashup ta güzel yeni bir hava yaratmışsın. 2 parçada birbirine yakışmış.

Mesela Michael Akimov&DJ Substance mashup'ında hissettiğim vokal eksikliği bu mashup ta yok. Dediğim gibi Michael Akimov&DJ Substance mashup'ına güzel bir acapella yakışır.

Çok beğendiğim bir çalışma olmuş. Bu mashup'a setlerimde zevkle yer verebilirim.
Tebrikler sevgili XMania... thumbsup[2].gif

Bu arada aklıma bir öneri geldi. Bir sete yetecek kadar kaliteli mashup'ın olduğunu zannediyorum. Sadece kendi 2010 yılı mashup çalışmalarını kapsayan bir set hazırlasan çok güzel olur bence...

saygılar
yuran

Bu ileti yuran tarafından 29/12/2010, 21:10 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
XMania
mesaj 30/12/2010, 0:38
İleti #3

Moderatör
Grup Simge

QUOTE(yuran @ 29/12/2010, 22:08) *
Bu çalışman Michael Akimov&DJ Substance Rush Hour Prophecy [XMania-Mash-up] 'dan da daha iyi olmuş. Mashup'ın teknik alt yapısı olarak değil. Her iki mashup da teknik olarak yani senin mix kaliten olarak aynı. Çok güzel.
Sadece bu mashup'ı diğerinden ayıran özellik parça kaliteleri , akustik vokalleri ve melodik alt yapıları. Bu sebeple sonuç daha güzel olmuş.

Ayrıntılara gelirsek;

Stan Kolev - Farewell (Passenger 10 Remix) başlı başına bir baş yapıt. Bu parçaya ne yaparsan yap süper sonuç verir. Mashup-mix-remix-reedit vs...

Sebastian Krieg, Strobe - Twist In My Sobriety (Sebastian Krieg & Roman F. Mix) güzel bir soundu olan sıradan ama dinlerken sıkılmayacağım bir parça.

Stan Kolev'in parçasını öne çıkarıp , arkadan Sebastian Krieg, Strobe'un parçasının nakarat "deb" vokali ile mashup ta güzel yeni bir hava yaratmışsın. 2 parçada birbirine yakışmış.

Mesela Michael Akimov&DJ Substance mashup'ında hissettiğim vokal eksikliği bu mashup ta yok. Dediğim gibi Michael Akimov&DJ Substance mashup'ına güzel bir acapella yakışır.

Çok beğendiğim bir çalışma olmuş. Bu mashup'a setlerimde zevkle yer verebilirim.
Tebrikler sevgili XMania... thumbsup[2].gif

Bu arada aklıma bir öneri geldi. Bir sete yetecek kadar kaliteli mashup'ın olduğunu zannediyorum. Sadece kendi 2010 yılı mashup çalışmalarını kapsayan bir set hazırlasan çok güzel olur bence...

saygılar
yuran

Selam Yuran setlerimde daha kullanmya başlamadım henuz çoğuda kayıp pc format veya hd den sildim herhalde acapella ayrı bir iş uygun birşeyler bulmak lazım bunu yapmam için baya bir zaman harcamalıyım bu mashuplar kolay çıkmıyor aslında baya bi ugraştan sonra bu hale geliyorlar keyleri bpmleri uyumları ses ayarları baya bi zahmetli baya bi parça denemeleri yapıyorum onları uygun haline getirdiğimde yola çıkıyorum artık üzerinde çalıştığım bir parça daha var çok iyi oldu oda yakında onuda eklerim vokali olan güzel bir birleşim oldu yorumların için çok teşekkür ettim
PM  
+Quote Post
Stack
mesaj 30/12/2010, 1:09
İleti #4

Moderatör
Grup Simge

Üye no : 15066

Tebrikler, güzel çalışma.

Mash-up King

PM  
+Quote Post
XMania
mesaj 30/12/2010, 10:34
İleti #5

Moderatör
Grup Simge

QUOTE(VolkaN ŞerbetçioğLu @ 30/12/2010, 2:09) *
Tebrikler, güzel çalışma.

Mash-up King

Çok teşekkür ettim
PM  
+Quote Post
ATIL AYKAYA
mesaj 1/01/2011, 8:30
İleti #6

TR-ancer

Üye no : 9790

selamlar öncelikle bu saatte bu kafayla çok güzel oldu bu parca keyif aldım teknik olarak herhangi bi yorum yapmıcam bunu bu haliyle beğendim ama şunuda söylicem bazen vokal mash uplar yaptığında vokalle bassline ve parçanın diğer elmentleri tam uyuyuor işte öyle bir mash up bekliyorum dostum senden . çalışmalarında başarılar
PM  
+Quote Post
ATIL AYKAYA
mesaj 1/01/2011, 8:47
İleti #7

TR-ancer

Üye no : 9790

parça çok iyi tekrar tekrar dinliyorum bu vokalde uyumsuz olmuş demiyorum hatta bu etnik vokal bu parçayı ayaklandırmış diğer yorumumdaki bir eleştiri değil istek sen akorlu vokalli parçalarıda birbiriyle uyumlu tutturabiliyosun ve süper bi emek çıkıyor ortaya hem iki parçayı yapanların emeği hem senin birleştirmek için uğraştığın emek böyle bir parçadan bahsediyorum çok emekli parça herzaman daha çok ilham veriyor o yüzden istiyorum smile.gif
PM  
+Quote Post
XMania
mesaj 1/01/2011, 21:08
İleti #8

Moderatör
Grup Simge

QUOTE(ATIL AYKAYA @ 1/01/2011, 9:30) *
selamlar öncelikle bu saatte bu kafayla çok güzel oldu bu parca keyif aldım teknik olarak herhangi bi yorum yapmıcam bunu bu haliyle beğendim ama şunuda söylicem bazen vokal mash uplar yaptığında vokalle bassline ve parçanın diğer elmentleri tam uyuyuor işte öyle bir mash up bekliyorum dostum senden . çalışmalarında başarılar

QUOTE(ATIL AYKAYA @ 1/01/2011, 9:47) *
parça çok iyi tekrar tekrar dinliyorum bu vokalde uyumsuz olmuş demiyorum hatta bu etnik vokal bu parçayı ayaklandırmış diğer yorumumdaki bir eleştiri değil istek sen akorlu vokalli parçalarıda birbiriyle uyumlu tutturabiliyosun ve süper bi emek çıkıyor ortaya hem iki parçayı yapanların emeği hem senin birleştirmek için uğraştığın emek böyle bir parçadan bahsediyorum çok emekli parça herzaman daha çok ilham veriyor o yüzden istiyorum smile.gif

harikasın Atıl'cığım flowers.gif
PM  
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts   13 --- 963 29/03/2008, 19:34
Son İleti: ---
No New Posts   0 ibf 638 26/04/2008, 14:28
Son İleti: ibf
No New Posts   0 Mirabilis records 603 25/06/2009, 17:23
Son İleti: Mirabilis records
No New Posts   0 joshqan 911 18/07/2010, 13:18
Son İleti: joshqan