IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

Reply to this topicStart new topic
> SWEET NOVEMBER by DJ RE-JOE, ilk defa çok değerli yorumlarınızı bekliyorum !
Roe a.k.a Re-Joe
mesaj 28/11/2007, 21:16
İleti #1

Aktif Üye

Üye no : 6623

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, sstp vpn service EarthVPNGerek djing gerek producing konusunda engin tecrubelere sahip moderatorlerin ve kıdemli uyelerin yada her seti bilinçle dinleyip içten ve sıcak yorumlar yazan yeni uyelerin , çok değerli yorumlarını hep tebessümle ve keyif alarak izledim ... Türkiyenin belkide en düzeyli forumu TR-ANCE ın siz değerli üyeleri, bazı setlerimde sizden hiç yorum beklemedim bazı setlerimde ise sadece nezaketen yorumlarınızı beklerim dedim.
Fakat aşırı duygu yoğunlukları yaşatarak hayatıma yön veren 2007 kasım ayı anısına yaptığım ve mixingine çok onem verdiğim "sweet november" için seti indirip dinleme nezaketinde bulunan siz değerli arkadaşlarımın olumlu ve olumsuz çok değerli yorumlarını BEKLİYORUM !
Bolesine bi sete GET BETTER gibi parçayla başlayıp ,BREATHE SUNSHINE, IMAGENETIC,SANATIVE WAY gibi parçalar kullanmamın sebebi kasımı kasım yapan ozel sebeplerdi
whistling1.gif
Çok onem verdiğim ve özenle hazırladığım bu seti umarım sizlerde beğenirsiniz...
Şimdiden dinleyen dinlemeyen,yorum yazan yazmayan,yazamayan bu topiği okuyan herkese çok teşekkürler
flowers.gif

SWEET NOVEMBER by RE-JOE

1) KMC feat Sandy - Get Better
2) Terry Ferminal - Deep Inside (Extended Mix)
3) Terry Ferminal vs Mark Sherry - Walk Away (Terry Ferminal Mix)
4) First State feat Anita Kelsey - Falling (MC Recon Edit)
5) dino sofos - breathe sunshine (g-spott remix)
6) deep voices - imagenetic (mac zimms remix)
7) Roy Hayumi - Sanative Way (Kamil Polner Remix)
8) Simon Patterson - We'll See
9) fred baker vs greg nash - lunar eclipse
10)Simon Patterson - Bulldozer
11)Nenes & Pascal Feliz - Platinum (Original Mix)
12)Asylum - Intoxicated (Mark Sherry vs. James Allan Remix)

67:39 192kbps/mp3

PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

CP PLAYER : CDJ 800MK2 as controller for traktor 3.0 with m-audio torq
MIXER : ECLER NUO4

Bu ileti RE-JOE tarafından 29/11/2007, 15:43 yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
Jordi
mesaj 29/11/2007, 22:37
İleti #2

TR-ancer

Üye no : 6748

Recep kardeşim, öncelikle emeğine sağlık...Sette geçişleri uzun tutman özellikle hoşuma gitti.
Bursa Club Rene'de farklı tarzlar çalarken de başarılıydın ama tamamen trance çalmaya başladıktan sonra çok daha güzel işler çıkıyor.
Artık İstanbul'a geri döndüğüne göre çok yakında seninle B2B yapmak farz oldu artık...Başarılar...

Bu ileti Jordi tarafından 29/11/2007, 22:53 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
Roe a.k.a Re-Joe
mesaj 7/12/2007, 9:26
İleti #3

Aktif Üye

Üye no : 6623

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim jordi. En iyisi en kötüsü bütün mekanlarında baccal kültürle coşulan bi şehirde değişik tarzlar çalmak zor ama keyifliydi. Keyif aldılar yada almadılar "simon patterson - f16" bile dinlediler kimi zaman işimden olmak pahasına smile.gif
Geçişlerin uzun olması konusuna gelince, tabikide iki parçanın intro ve outroları, tarzları doğrultusunda bazen çok keskin, sert geçişlerede gerek duyulabilio hatta çokta guzel oluyo ama benim tercihim çoğu zaman uzun uzun sindire,dinlettire geçmek oluyo smile.gif
Bu settede herzmanki gibi geçişler uzun oldu hatta hatta bulldozerde biraz abartıp "o yüce an" smile.gif 2:31 sn.ye kadar geçme gafletinde bulundum smile.gif ve açıkçası itiraf etmeliyim işin içine software hatta windows ortamında çalışan bi software girince ve benimde software tecrübesizliğimde bunun üstüne eklenince beatmatch sorunlarından diil bilgisayar onbellek sorunlarından kaynaklanan bas bas üstüne binmesi gibi soruunlar yaşadım çünkü Bu setin yapımında bi arkadaşımın yeni almış olduğu m-aduio torq denen cihazla birazda fantezi denedik ve caaanım pioneerları controller olarak harcadık tongue.gif belki bi mac kullanıyo olsaydık bunları yaşamazdık.
ama bu bas bas üstüne binme sesleri pekte beni rahatsız etmedi smile.gif plak çalarkende karşılaşılan bi durum olduğu için belkide o hisle live performance heyecanı yarattı biggrin.gif
28 aralıkta CLUB CLINIC duvarlarını yıkmak üzere jordi take care wink.gif
PM  
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No new   46 Roe a.k.a Re-Joe 3108 14/03/2008, 22:50
Son İleti: Roe a.k.a Re-Joe
No New Posts   11 Roe a.k.a Re-Joe 782 7/05/2007, 20:58
Son İleti: Easy_Groove
No New Posts   4 Roe a.k.a Re-Joe 696 11/04/2007, 13:54
Son İleti: requiem_for a dream
No New Posts   1 Roe a.k.a Re-Joe 959 20/11/2007, 14:25
Son İleti: cemergy