IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> MadpoweR-Kick that Beat!, tavsiye :)
madpower
mesaj 24/10/2008, 13:19
İleti #1

Aktif Üye

Üye no : 18893

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, sstp vpn service EarthVPNherkese selam,
bu sefer hizli bi setle karsinizdayim..(+/-)yorumlari bekliyorum.
keyifli dinlemeler. happy2[1].gif

setin ismi:Madpower-kick that beat!
kullanilan ekipman:2x pioneer cdj1000mk3+djm800+hp+mixvibes+audacity recording
kalite/sure : (50mb-160kb)-(100mb-320kb)-43.51 dakika
vede playlist:

mitch boys-brought back

Feel It In Your Soul Like A Heartbeat-Dj Paul Vs DJ Nox Remix

Stereo Palma - Dreaming

Lil Mo Yin Yang-Reach(Tv Rock Mix)

luke chable and tv rock-happiness(eddie thoneick mix)

Thomas Gold & Chriss Ortega feat Tyler - Hypnotized (Level K Remix)

Sushi - Orbiting

Swen Weber - Maya (Original Mix)

dbn feat. kadoc - the nighttrain 2008 princess ann vs jerry ropero tribal mix

PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )
wub.gif

not:parca yardiminda bulunan Dj Bay a tesekkurler.

Bu ileti madpower tarafından 24/10/2008, 13:25 yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
Moonbeam
mesaj 24/10/2008, 14:11
İleti #2

Kıdemli Üye

Üye no : 16723

inidiriyorum wink.gif
PM  
+Quote Post
Mr.By
mesaj 24/10/2008, 14:17
İleti #3

Aktif Üye

Üye no : 14537

dostum her seferinde kendini aşıyosun.. çok güzel bi set olmuşş arada çok azda arızalar olsa güzel set.... bundan sonra lütfen setleri ayık kafayla yap....
PM  
+Quote Post
madpower
mesaj 24/10/2008, 14:19
İleti #4

Aktif Üye

QUOTE(dj çağlar @ 24/10/2008, 14:11) *
inidiriyorum wink.gif

saol indirdigin icin smile.gif
PM  
+Quote Post
madpower
mesaj 24/10/2008, 14:23
İleti #5

Aktif Üye

QUOTE(Dj Bay @ 24/10/2008, 14:17) *
dostum her seferinde kendini aşıyosun.. çok güzel bi set olmuşş arada çok azda arızalar olsa güzel set.... bundan sonra lütfen setleri ayık kafayla yap....

evet ayik kafayla biraz daha iyi oldu..dedigin gibi ufak tefek arizalar var gene ama sarkilarin saglamligi yeter bence.
kendimi a$mam sizin sayenizde.(+/-) yorumlar bana hirs veriyor..daha iyiside olacak insallah.
PM  
+Quote Post
XMania
mesaj 24/10/2008, 15:20
İleti #6

Moderatör
Grup Simge

Üye no : 10148

zippyshare den dinledim House seviyorsun heralde ?? şu çok onemli benim için başkasini bilemiyecegim ama ses kalitelerine dikkat et parçalarin ya hepsini 192 yada 320 yada neyse işte ayni olsun yoksa yaptigin en güzelmixte kaybolup gider o titizlige onem vermelisin mix yapmak için mix yapma ben çok mix yaparim bunun sebebi çok iyi olmam içindir benim forumda çok setimi görebilirsin belki haftada1 tane atiyorumdur dikkat et çok mix yapmak zarar vermez devamli mix yaparsan yeteneklerini kendin keşfedersin ve daha iyisini yaparsin diye düşünüyorum trance house diger türlerlede mix yapabilirsin mix yapmadan once mix yapacagin parçalariiyi bilmelisin tanimalisin o yüzden devamli mix yap yap efect etc kullan bu yaptigin mixi başkalarininda zevkine göre süsle... daha çok var yazacak ama bukadar bu bölüm için, mix için bişey demiyorum yine çalişmaya devam et elinde güzel aletler var bunu iyi degerlendirmelisin bidahaki setin trance olsun güzel yorumlar yapalım zippysahre gibi yerlere upload yapman ıyı ındırmeden dinliyorum

başarilar
PM  
+Quote Post
madpower
mesaj 24/10/2008, 17:41
İleti #7

Aktif Üye

QUOTE(Xmania @ 24/10/2008, 15:20) *
zippyshare den dinledim House seviyorsun heralde ?? şu çok onemli benim için başkasini bilemiyecegim ama ses kalitelerine dikkat et parçalarin ya hepsini 192 yada 320 yada neyse işte ayni olsun yoksa yaptigin en güzelmixte kaybolup gider o titizlige onem vermelisin mix yapmak için mix yapma ben çok mix yaparim bunun sebebi çok iyi olmam içindir benim forumda çok setimi görebilirsin belki haftada1 tane atiyorumdur dikkat et çok mix yapmak zarar vermez devamli mix yaparsan yeteneklerini kendin keşfedersin ve daha iyisini yaparsin diye düşünüyorum trance house diger türlerlede mix yapabilirsin mix yapmadan once mix yapacagin parçalariiyi bilmelisin tanimalisin o yüzden devamli mix yap yap efect etc kullan bu yaptigin mixi başkalarininda zevkine göre süsle... daha çok var yazacak ama bukadar bu bölüm için, mix için bişey demiyorum yine çalişmaya devam et elinde güzel aletler var bunu iyi degerlendirmelisin bidahaki setin trance olsun güzel yorumlar yapalım zippysahre gibi yerlere upload yapman ıyı ındırmeden dinliyorum

başarilar

merhaba arkadasim,
oncelikle zaman ayirip dinledigin icin tesekkurler.
evet genelde house calmaya ozen gosteriyorum.ama baskalari gibi yok onu dinlemem bunu sevmem diyemiycem.ben her tarza acigim.kaliteli ve guzel sarki olduktan sonra benim icin fazla bi onemi yok.senin bi kac setini dinledim ve arsivimde mevcut.setlerin guzel.
tavsiyelerin icin de sagol..cihazlari aldigim ilk zamanlarda parca secimi ve ses kalitesinde cok problem yasiyordum o yuzden cd lere 320 kb de yakmaya ozen gosteriyorum.ve bir tarzda calmaya calisiyorum.parcalari iyi tanimak da sart dedigin gibi. sagolsunlar bi kac dostum parca yardiminda bulunuyor.ve yardimci oluyorlar.elimde trance sarki pek yok..oyle bir denemem olmustu.tabi parcalari iyi tanimadigimdan dolayi guzel gecisler yapamadim.elimde saglam sarkilar olsa ben herhafta degil hergun set yaparim.gunun 18 saatini muzikle ilgilenerek geciriyorum.
neyse burda fazla uzatmiyim..yorumun icin cok sagol.elimden geleni yapiorum..sana da basarilar.. flowers.gif

PM  
+Quote Post
XMania
mesaj 24/10/2008, 18:37
İleti #8

Moderatör
Grup Simge

QUOTE(madpower @ 24/10/2008, 18:41) *
QUOTE(Xmania @ 24/10/2008, 15:20) *

başarilar

merhaba arkadasim,
oncelikle zaman ayirip dinledigin icin tesekkurler.
evet genelde house calmaya ozen gosteriyorum.ama baskalari gibi yok onu dinlemem bunu sevmem diyemiycem.ben her tarza acigim.kaliteli ve guzel sarki olduktan sonra benim icin fazla bi onemi yok.senin bi kac setini dinledim ve arsivimde mevcut.setlerin guzel.
tavsiyelerin icin de sagol..cihazlari aldigim ilk zamanlarda parca secimi ve ses kalitesinde cok problem yasiyordum o yuzden cd lere 320 kb de yakmaya ozen gosteriyorum.ve bir tarzda calmaya calisiyorum.parcalari iyi tanimak da sart dedigin gibi. sagolsunlar bi kac dostum parca yardiminda bulunuyor.ve yardimci oluyorlar.elimde trance sarki pek yok..oyle bir denemem olmustu.tabi parcalari iyi tanimadigimdan dolayi guzel gecisler yapamadim.elimde saglam sarkilar olsa ben herhafta degil hergun set yaparim.gunun 18 saatini muzikle ilgilenerek geciriyorum.
neyse burda fazla uzatmiyim..yorumun icin cok sagol.elimden geleni yapiorum..sana da basarilar.. flowers.gif

Selam sana dost tavisyesi bi yerden başla ama biyerden başla yok arkadas bunu tavsiye etti yok bu boyle dedı degıl

yapacagin sey sudur once alişman için
1-aynı hızda parçalari sec ve onlarla once geçiş teknigini hazirla şimdilik
2-geçişlerdeki bas tiz olayini güzel bir şekilde geçerken ayarla
3-parçalari iyi tani ve ritimlerine göre melodik parçalarla başla en azindan onlarla mixlemeyi ogren
4-farketmez 3 kere aynı parçayi mixle yeterki elin alşşin sorun degil gerekirse daha fazla mixle
5-efect etc şimdilik kullanma mixerinde varsada kafan onlardan yana olmasın muzık ıcerisinde yeteri kadar feckt etc var zaten
6- cd veya mp3 çaliyorsanda ayni kalite ses seviyeleri olmasina gayret et
şimdilik bukadar benim bildiklerim ben bu şekli kendime göre şeçtim böyle devam ediyorum

kolay gelsin dry.gif
PM  
+Quote Post
madpower
mesaj 24/10/2008, 19:22
İleti #9

Aktif Üye

@xmania
extra ilgin icin tesekkurler arkadasim.
eger kimsenin tavsiyesini almamis olsaydim su an burda bunlari yaziyor olamazdim.negatif veya pozitif tum tavsiyelere acigim.
birde sunlari yazmakta yarar goruyorum.yaklasik 17 senedir hollandada yasiyorum.ve burda aklina gelebilecek herturlu ortamda bulundum ve tanidiginiz tum unlu hollandali dj ler calarken arkasinda onlari izledim.sadece izlemekle olmuyor tabiki..sirf izleyince kolaymis gibi geliyor.
sonra daha bpm nedir bilmezken 4 sene technics TT aldim kullandim.senin vermis oldugun tavsiyelerin hepsini gitmis oldugum Dj okulunda
taninmis dj lerden 3 ay boyunca ogrendim zaten.
ha hatalarim yok mu evet var bayagi cok.ama bunlar zamanla a$ilacak seyler diye dusunuyorum.bu i$i ciddiye aliyor olmasam gider 2 tane dandik
X marka cd player alip kendimi tatmin ederdim.ama hedeflerim buyuk..
ilk yaptigim mixlerle simdikiler arasinda cok buyuk fark var.bunu gormek bile beni mutlu ediyor.o kadar yeteneksiz oldugumu da dusunmuyorum.
neyse konunun cok disina ciktik.istersen msn den ekle her konuda fikir alis verisinde bulunabiliriz..
sakin yanlis anlama.yaptigin yorum hosuma gitti..keske herkes senin gibi acik yureklilikle yorum yazsa.burda bircogu sadece muzik indirmek icin geliyor setler bolumune.
msn de gorusmek umidiyle.. thumbsup.gif
madpower2008@hotmail.com

Bu ileti madpower tarafından 24/10/2008, 19:28 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
XMania
mesaj 24/10/2008, 20:26
İleti #10

Moderatör
Grup Simge

Gerçekten ugraştigin için yazdim yardimim olduysa ne mutlu bizlere
kolay gelsin
PM  
+Quote Post

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts 4 madpower 630 11/08/2008, 10:28
Son İleti: madpower
No New Posts 12 madpower 1129 14/08/2008, 22:06
No new 29 madpower 2344 30/09/2008, 18:20
No New Posts 17 madpower 969 1/10/2008, 20:46