IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> HaLocosT - My Dark Side, uzun bi emek sonucu
HaLoCoST
mesaj 30/09/2008, 2:21
İleti #1

Aktif Üye

Üye no : 19742

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, openvpn service EarthVPNMy Dark Side,, yaklaşık bi aydır üzerinde durduğum bi parça,, önce carl cox un tarzından etkilendim başlarda daha sonra forumda dinlediğim dövüş tarzı müziklerden etkilendim,,,parçanın sona doğru karamsar ve duygusal bi havasının olmasına özen gösterdim,önceden yapılan eleştrileri dikkate alarak tekdüze olmamasına özen gösterdim,tarzı sanırım psy oldu wink.gif kullandım fl8, vstler snorgan,vanguard,toxic,poizone

dinleyen ,,dinlemeyen ,,yorum yapan herkese sonsuz teşekkürler,,, rolleyes.gif

PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

ayrıca burdan herkesin bayramını kutluyorum cool.gif inşallah parçadan keyf alırsınız,,parçayla ilgili hertürlü yorum ve eleştriyi bekliyorum laugh.gif benim irenç yorumlarım gibi olmasın ama biggrin.gif tongue.gif

Bu ileti halo2525 tarafından 30/09/2008, 2:23 yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
evren şanlıtürk
mesaj 30/09/2008, 3:54
İleti #2

Aktif Üye

Üye no : 15391

slm halo2525 !!! parçandaki düşünce ve kurgu'yu beğendim.. fakat ilk melodinin sesini biraz kısarsan altyapıya daha uygun olacaktır. sende fark etmişsindir parçada hiç bir belirgin hihat yok yani parçayı oldukça çıplak bırakmışsın, mezür başaları ve sonlarında birkaç attraksiyon olsa iyi olacak...
parça içindeki trafiğe önem ver, çünkü trafik parçanın akıcı ve dolgun olmasını sağlar... koposüzyon olarak kötü ama tema olarak çok çok iyi...
genel olarak çalışmanı başarılı buldum.... zira, bundan daha da iyisini yapabileceğini sende biliyorsun... kolay gelsin iyi çalışmalar olsun sewgili halo2525..
PM  
+Quote Post
ixirs
mesaj 30/09/2008, 7:45
İleti #3

TR-ancer

Üye no : 11424

selam halo dostum parcanı yenı dınledem sanada ıyı bayramlar parca hard trance baslıyor ortalarda psy ye döner gıbı oluyor en sonda goa sezer gıbı oldum biggrin.gif yanı anlıcan bıraz corba olmus parca ama benım hosuma gıttı parca hard tadında bır psy dıyebılırım kendımce biggrin.gif genel olarak hosuma gıttı tebrıkler halo basarılar
PM  
+Quote Post
ATIL AYKAYA
mesaj 30/09/2008, 12:58
İleti #4

TR-ancer

Üye no : 9790

selam halo degisken bir parca olmus o acıdan diger parcalarına göre iyi olmus. güzel gelisme gösteriyosun yakında güzel parcalar dinlicez senden bol bol yapmak istedigin tarzı dinle , bassline konusunda calıs farklı bassline yazmayı ögren parcalarını dahada zenginlestirirsin. basarılar
PM  
+Quote Post
Tunahan Unal
mesaj 30/09/2008, 14:09
İleti #5

Aktif Üye

Üye no : 13293

ne kadar gelişme gösterdiğini abilerim söylemiş...
benim söylememe gerek yok...
melodileri gayet güzel yazmışsın..
gerçekten de çok değişken bi parça...
ama takdir ettim...
her zaman dediğim gibi dinleyici şaşırmalı...
bunu gayet iyi başarmışsın...
tebrikler halo...
çok sıkı parçalar yakında inş...
iyi şanslar...
PM  
+Quote Post
HaLoCoST
mesaj 30/09/2008, 21:41
İleti #6

Aktif Üye

QUOTE(evren şanlıtürk @ 30/09/2008, 4:54) *
slm halo2525 !!! parçandaki düşünce ve kurgu'yu beğendim.. fakat ilk melodinin sesini biraz kısarsan altyapıya daha uygun olacaktır. sende fark etmişsindir parçada hiç bir belirgin hihat yok yani parçayı oldukça çıplak bırakmışsın, mezür başaları ve sonlarında birkaç attraksiyon olsa iyi olacak...
parça içindeki trafiğe önem ver, çünkü trafik parçanın akıcı ve dolgun olmasını sağlar... koposüzyon olarak kötü ama tema olarak çok çok iyi...
genel olarak çalışmanı başarılı buldum.... zira, bundan daha da iyisini yapabileceğini sende biliyorsun... kolay gelsin iyi çalışmalar olsun sewgili halo2525..

düşünce ve kurguyu beğenmene sevindim evren abi wink.gif hi hat ekledim ama volume sanırım çok kısık duyulmuyor,,zahmet edip dinlediğin ve yorum yaptığın için teşekkür ederim,,inşallah daha iyilerini sizlerin tavsiyeleri sayesinde yapıcaz,,sizede iyi çalışmalar sevgili evren abi rolleyes.gif
PM  
+Quote Post
HaLoCoST
mesaj 30/09/2008, 21:45
İleti #7

Aktif Üye

QUOTE(olay @ 30/09/2008, 8:45) *
selam halo dostum parcanı yenı dınledem sanada ıyı bayramlar parca hard trance baslıyor ortalarda psy ye döner gıbı oluyor en sonda goa sezer gıbı oldum biggrin.gif yanı anlıcan bıraz corba olmus parca ama benım hosuma gıttı parca hard tadında bır psy dıyebılırım kendımce biggrin.gif genel olarak hosuma gıttı tebrıkler halo basarılar

parçanın bu kadar tarz karmaşası içine girmesi senin yüzünde oldu olay biggrin.gif ,benim parçayı yaparken ortalarında senin agresif parçalarını dinleyip etkilendim biggrin.gif laugh.gif ,,bu kadar güzel yapmasaydın dinleyip etkilenmezdim;) ya bu tarz olayında ben zaten yavaştan yavaştan yerimi bulmak istiyorum,,goa daha güzel gözküküyor bana özeliikle geleneksel türk çalgılarıyla wink.gif hoşuna gitmene sevindim wub.gif ,,dinleyip yorum yapma zahmtinde bulunduğun için teşekkür ederim smile.gif senin parçalarınıda en yakın zamanda bekliyorum biggrin.gif yorumlamak için biggrin.gif
PM  
+Quote Post
HaLoCoST
mesaj 30/09/2008, 21:49
İleti #8

Aktif Üye

QUOTE(ATIL AYKAYA @ 30/09/2008, 13:58) *
selam halo degisken bir parca olmus o acıdan diger parcalarına göre iyi olmus. güzel gelisme gösteriyosun yakında güzel parcalar dinlicez senden bol bol yapmak istedigin tarzı dinle , bassline konusunda calıs farklı bassline yazmayı ögren parcalarını dahada zenginlestirirsin. basarılar

saolasın atıl abi ,,eğer bişeler oluyosa en çok yardım aldıklarımdan birisi sensindir .. bu şarkının yapımı uzun sürdüğünden bi tarz karmaşıklığı yaşandı biggrin.gif ,,bassline konusunda çok şiddetli katılıyorum hatta bu aralar o konu üzerine özel yoğunlaşıyorum,,hat lere,,clap lere,,crash ve bass lara,,gerçekten zengin bi parça olması için bassline dada bi takım değişken şeylerin olması gerek wink.gif dinleyip yorum zahmetinde bulunduğun için teşekkür ederim,, rolleyes.gif sizin parçalarınızda dört gözle bekliyoruz smile.gif
PM  
+Quote Post
HaLoCoST
mesaj 30/09/2008, 21:54
İleti #9

Aktif Üye

QUOTE(DJ TUNA @ 30/09/2008, 15:09) *
ne kadar gelişme gösterdiğini abilerim söylemiş...
benim söylememe gerek yok...
melodileri gayet güzel yazmışsın..
gerçekten de çok değişken bi parça...
ama takdir ettim...
her zaman dediğim gibi dinleyici şaşırmalı...
bunu gayet iyi başarmışsın...
tebrikler halo...
çok sıkı parçalar yakında inş...
iyi şanslar...

dostum tuna gerçekten bu değişken yapısının olmasındaki bi amaçta senin dinleyici şaşırt sözündür biggrin.gif inşallah çok sıkı parçalarımızı beraber çıkarırız,,forumdaki kardeşlik ortamında gelişiyor müziğimiz,, ,,bu değişkenlik bana ders oldu tek bi tarza yoğunlaştım şu aralar,,içinde doğu ezgileri bulunduran parçalar üzerinde çalışıyorum,,gene dinleyiciyi şaşırtmaya çalışıcam biggrin.gif zahmt edip dinleyip yorum yaptığın için teşekkürler...senin de sıkı parçalarını bekliyorum yakın zamanda biggrin.gif trancelate le beraber koyduğunuz demolarda gayet güzeldi,,onun üzerine çalışıosun sanırım,, onu bekliyorz artık biggrin.gif
PM  
+Quote Post
ORolando
mesaj 1/10/2008, 10:20
İleti #10

Aktif Üye

Üye no : 6902

Kullanılan sesler, geçişler, ezgiler güzel. Parça genel olarak başarılı. Ses seviyeleri biraz oynanabilir; bu, çok da önemli değil. Sonuna kadar zevkle dinledim. Tebrikler..
PM  
+Quote Post

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts 1 jiX 782 22/09/2004, 21:46
Son İleti: DeaDmachine
No New Posts   4 Nomad Soul 784 21/12/2007, 15:59
Son İleti: Turgay.Can
No New Posts   4 ignition 643 15/09/2009, 2:47
Son İleti: Kuralsızz
No new   138 Cubabe 8621 10/02/2010, 11:14
Son İleti: 1sm41l