IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

4 Sayfa V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Gökhan Kılıç - The Art of God (Original Mix), Progressive Trance
Gokosoul
mesaj 21/11/2007, 22:23
İleti #1

Kıdemli Üye

Üye no : 5427

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, openvpn service EarthVPNYeniden Merhaba Sevgili Tr-ance Severler;

Yepyeni bir çalışmayla sizlere yeniden merhaba diyorum. Parçanın adı; "The Art of God".
Bu parçayı yapmadan önce bir uzay belgeseli izlemiştim. Belgeseli izlerken aklıma gelen şey şuydu;
uzay denen sonsuz yapı içerisinde var olan güneş ve etrafında dönen gezegenler ile, atomların etrafında dönen elektronların benzerliği smile.gif
Birisi astronomik derecede büyükken biggrin.gif diğeri ise fazla küçük bir sistem.
Düşüncemin sonunda, yüce Allah'ın sadece bu benzerlik için değil, doğadaki herşeyi ne kadar da detaylı yaratmış olduğunu bir kez daha idrak etmiştim.
Akabinde parçayla ilgili ilham geldi ve "The Art of God" ortaya çıktı.
Çalışma, mastering i dahil toplam 8 gün sürdü. Bu arada şu zamanlarda kulağımla ilgili bazı sağlık sorunları yaşıyorum, bu sebepten mastering'i pek içime sinmedi onu söyleyeyim smile.gif
İlerleyen zamanlarda, "Koma" aliası (abim Dj Beyhan ve ben) ile sevgili dostumuz "Pan"ın da vocal performansıyla yeniden renklenecek bu çalışmanın original mix'i sizlerle.

Kullanılanlar;
VST i: Vanguard, NW Synth, Pro 53, Sytrus.
VST fx: Fruity Parametric EQ, Fruity Compressor, Waves L1.

Link :
PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

Alternatif Linkler:
PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

Çok Değerli Yorumlarınızı ve Görüşlerinizi Beklerim. Keyifli Dinlemeler.

Bu ileti Gökhan Kılıç (Gokosoul) tarafından 23/11/2007, 16:03 yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
erdemer
mesaj 21/11/2007, 22:52
İleti #2

Üye
**

Üye no : 12296

Gökhan yine mükemmelliğini konuşturdu bu parçada...
Son derece sağlam sesler, son derece sağlam bir ritim, arada sıkmayan duygu yüklü geçişler...
Bu parçada Gökhan'a 'söz yazarı ve vokal' olarak eşlik edecek olmak bana büyük bir mutluluk veriyor.
Hele bi de şarkının adı ' The Art of The God' sa... Büyük bir sorumluluk benim için...

Böyle bir şarkıya yakışacak, gökhanın da düşünceleri doğrultusunda hayatın bize verilmiş en güzel hediye olduğunu, biraz sitem, biraz da duygu içeren sözlerle anlatmaya çalışıcam...
İngilizce versiyonunu da yaparak 'yabancı dilde şarkı yazmama' kuralımı uzun bir aradan sonra bozmuş olucam;)
Dolu dolu içimize sinen bir çalışma olacağından hiç şüphem yok.
Gökhan Kılıç Forever!
cool.gif
PM  
+Quote Post
Bilâl Sazak
mesaj 21/11/2007, 23:34
İleti #3

Üye
**

Üye no : 10562

Gökhan'cım yine güzel bir çalışma.! İyi melodiler basmışsın. Hoşuma gitti.
Bass frekansları biraz kes bence. Dinlerken rahatsız oldum. Çalışma ismiyle, konusuyla bağdaşıyo gerçekten. Sound olsun, melodiler olsun.. Biraz daha üstünde dur. Çok daha iyi bir düzenlemeyle şahane bir parça olcak..! Hak ediyo bunu.! smile.gif flowers.gif
PM  
+Quote Post
Gokosoul
mesaj 22/11/2007, 14:34
İleti #4

Kıdemli Üye

QUOTE(~PAN~ @ 21/11/2007, 22:52) *
Böyle bir şarkıya yakışacak, gökhanın da düşünceleri doğrultusunda hayatın bize verilmiş en güzel hediye olduğunu, biraz sitem, biraz da duygu içeren sözlerle anlatmaya çalışıcam...
İngilizce versiyonunu da yaparak 'yabancı dilde şarkı yazmama' kuralımı uzun bir aradan sonra bozmuş olucam;)
Dolu dolu içimize sinen bir çalışma olacağından hiç şüphem yok.
cool.gif

Pan'cığım çok sağolasın inşallah düzgün bir çalışma ortaya çıkarıcaz ben buna eminim sana da güveniyorum zaten. wub.gif flowers.gif wink.gif

QUOTE(BilalSAZAK @ 21/11/2007, 23:34) *
Gökhan'cım yine güzel bir çalışma.! İyi melodiler basmışsın. Hoşuma gitti.
Bass frekansları biraz kes bence. Dinlerken rahatsız oldum. Çalışma ismiyle, konusuyla bağdaşıyo gerçekten. Sound olsun, melodiler olsun.. Biraz daha üstünde dur. Çok daha iyi bir düzenlemeyle şahane bir parça olcak..! Hak ediyo bunu.! smile.gif flowers.gif

yorumların için çok teşekkür ederim Bilal'ciğim. Teveccühlerine layık olmaya çalışacağım. tongue.gif biggrin.gif cool.gif
PM  
+Quote Post
ATIL AYKAYA
mesaj 22/11/2007, 18:46
İleti #5

TR-ancer

Üye no : 9790

parcanın akısı cok güzel vokal de eklendigi zaman harika bir parca olacak tebrikler arkadasım
PM  
+Quote Post
---
mesaj 22/11/2007, 19:22
İleti #6

TR-ancer

Üye no : 6303

bence gayet güzel bir şarkı olmuş ama bi kaç tane tavsiyem olacak smile.gif
piano ve bir melodi eklenebilir sürekli arpej devam edince biraz sıkıyor insanı
tabi ben şu anki vokalsiz hali için söylüyorum vokal gelince dahda renkleneceği kesin smile.gif
ama dediğim gibi piano ve melodi eklenince dahada hoş durur gibi geliyor
tebrikler flowers.gif
PM  
+Quote Post
dj.mythrill
mesaj 22/11/2007, 20:18
İleti #7

Aktif Üye

Üye no : 13931

gerçekten çok başarılı bunldum!
buğulu sesli bi bayan vokal buşarkıyı gerçekten çok renklendirir.
başarılarının devamını dilerim!
PM  
+Quote Post
ZZoRLU
mesaj 22/11/2007, 23:40
İleti #8

Aktif Üye

Üye no : 2375

parcanı bi solukta hiç sıkılmadan dınledim Gokhan,özellıkle ıntro çok şık olmuş...ben teknık detaya falan girmeden şunu soylemek ıstıyorum,parcan ismiyle gercekten örtuşuyo,insan dınlerken kendıni uzayda zannediyo:)kulağında sorun olduğuna üzüldüm umarım kısa zamanda iyileşir ve bu parcayı bize tam bitmiş halıyle tekrar dinletirsin.tebrikler...
PM  
+Quote Post
Avernus
mesaj 23/11/2007, 15:37
İleti #9

Kıdemli Üye

Üye no : 3702

Güzel bir çalışma olmuş Gökhan ... Dinlerken keyif aldım , tebrik ettim ve iyi çalışmalar ...
PM  
+Quote Post
Gokosoul
mesaj 23/11/2007, 15:39
İleti #10

Kıdemli Üye

Atıl Aykaya: Atıl çok değerli yorumun için çok teşekkürler. happy.gif

Nurettin Çolak: Senin de yorumun için teşekkür ederim, önerini beyendim vocalli versionuna piano ekleyeceğim. wink.gif

Dj Mythrill: Yorum için sağolasın. Evet bayan vocal de güzel gidebilir ama eminim Pan bu işi de kotarabilir diye düşünüyorum. cool.gif

Zzorlu: Güzel sözler için çok sağol. Kulağım hakkındaki duyarlılığın için de ayrıca teşekkürler. Zaten bu aralar çok kısık seste çalışıyorum. Aynı şekilde müzik dinlerken de ... İnşallah iyileşince tam halini dinleyebileceksin. flowers.gif

Armin: Sen de sağolasın yorumların için.

Bu ileti Gökhan Kılıç (Gokosoul) tarafından 23/11/2007, 15:42 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post

4 Sayfa V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No new 38 Gokosoul 1551 2/08/2008, 19:45
Son İleti: Gokosoul
No New Posts   7 Noiseash 1019 3/08/2008, 12:43
Son İleti: Noiseash
No new 22 Zafer Kabaoğlu 1466 25/10/2010, 23:28
Son İleti: Zafer Kabaoğlu
No new 29 Zafer Kabaoğlu 2129 5/01/2011, 14:36
Son İleti: Zafer Kabaoğlu