IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Chill & Beach House Promo Set @ mixed by Escobar ft. Djane Anna, Release Date : 11.08.2013
tiestokulis
mesaj 14/08/2013, 1:46
İleti #1

TR-ancer

Üye no : 14551

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, sstp vpn service EarthVPN
Chill & Beach House Promo Set @ mixed by Escobar ft. Djane Anna (11.08.2013)

TRACKLIST ;

01) Aquarius - Crawl The Line
02) The Sura Quintet - Kept In Perspective
03) Blue Wave - Chill Solution
04) Sandy Cay - Keep Calm
05) Solanos - Sensual Steps
06) Enrico Donner - Quote Of The Day
07) Aquarius - I Always Knew It
08) E-Void Connection - Don't Think About It
09) Matrix III - Contemplate Life
10) Cesar Martinez Ensemble - Rami
11) Double Perception - Fairy Circles
12) Miraflores - On Time
13) Cane Garden Quartet - On A Trip With You
14) QQQ - The Lazy Guy
15) Diario - The Perfect Blossom

• DOWNLOAD •
PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
jiX
mesaj 14/08/2013, 9:08
İleti #2

Moderatör
Grup Simge

Üye no : 10

CODE
VA - Beach Club Chillhouse Session, Vol. 3 (2013)

VA - Beach Club Chillhouse Session, Vol. 3 (2013)
Year of release: July 18, 2013 | Quality: mp3 | Stereo | Bitrate: 320 kbps | 44.1 Khz | Total time: 01:28:11 | Total size: 231.68 mb
Genre : Deep House, Chill House | Label: stereoheaven

Tracklist
---------
01. Quote of the Day - Enrico Donner
02. Dont Think About It - E-Void Connection
03. Crawl the Line - Aquarius
04. Fairy Circles - Double Perception
05. The Perfect Blossom - Diario
06. Kept in Perspective - The Sura Quintet
07. Chill Solution - Blue Wave
08. Rami - Cesar Martinez Ensemble
09. Sensual Steps - Solanos
10. Keep Calm - Sandy Cay
11. On Time - Miraflores
12. The Lazy Guy - QQQ
13. I Always Knew It - Aquarius
14. On a Trip With You - Cane Garden Quartet
15. Contemplate Life - Matrix III

PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

Daha fazla özveri!
PM  
+Quote Post
AykutT
mesaj 14/08/2013, 9:11
İleti #3

Chillgroover

Üye no : 13069

Neyse...

Bu ileti AykutT tarafından 21/08/2013, 23:34 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
tiestokulis
mesaj 21/08/2013, 2:54
İleti #4

TR-ancer

jix; bu kadar oluyor daha iyisini yapabiliyorsan benimle red bull music academy de 2005 yılında kafa tutardın ve avrupa 3.lüğümü bozardın wink.gif
PM  
+Quote Post
gokce
mesaj 21/08/2013, 12:00
İleti #5

Üye
**

Üye no : 505

tiestokulis selam

kimsin nesin seni tanımıyorum, ama beni tanımak istersen ben buyum:

2002 yılında RBMA'ya gittim
2003'den 2011'e kadar da turkiye'de rbma'nın tum tanıtım vs işlerini ben yuruttum
2005 - 2010 arası da Red Bull Turkiye calısanıydım

2005 yılında RBMA'ya Ahu gitti

korkarım sen Ahu degilsin

ben daha red bull'da iken sana mail atarak bu tip yalan yanlıs promosyonlar yapmaman konusunda seni uyarmıstım. ama ısrarla devam ediyorsun. ben de burada alenen yazıyorum yalancılıgını

red bull music academy'de bir yarısma yok, dunya 3.su, kafkas 5.si diye bir olay da yok, ya secilip oraya gidiyorsun, ya da gidemiyorsun. gidene de madalya takmıyorlar, bir derece, paye, odul, kupa vermiyorlar.

senden son bir kez insan gibi rica ediyorum. bu yalandan vazgec, eger vazgecmezsen hic usenmeyip red bull'da su an bu işi yapan arkadasımla konusup senin icin hukuki onlem aldırmak zorunda kalacagım

hayatımda senin kadar patavatsız bir adam daha gormedim.

selametle
PM  
+Quote Post
jiX
mesaj 21/08/2013, 12:08
İleti #6

Moderatör
Grup Simge

Üye no : 10

@tiestokulis

Bu yeterli olmuştur senin için.

Selametle.
PM  
+Quote Post
yuran
mesaj 21/08/2013, 17:52
İleti #7

Aktif Üye

Üye no : 27096

@tiestokulis,

tartışmayı farklı boyutlara taşımanın bir manası yok bence...

@jiX sana "daha fazla özveri" derken kolaya kaçma bir albümden aldığın üç-beş parça ile set hazırlama demek istedi.
setlerini daha geniş bir arşivden hazırlamak sende biliyorsunki set kalitesini arttırır.

bence senin yaptığın hata şu;
çoğunluğu bir albümde yayınlanmış parçalardan oluşan bir set hazırmayı dünüyorsan , setin adını parçaları aldığın o albümün adını koyarsın. herkez bilir bu set şu albüm ağırlıklı hazırlanmış. sende biliyorsunki bazı albümler continious dj ler tarafından mixlenerek albüm içine konulur. kimsede bunu eleştirmez. ama sen bu setin adını farklı koyup , bir albüm üzerinden o seti hazırlıyorsan , o albümü çıkaranlara karşı haksızlık yapmış oluyorsun. ayrıca @jiX gibi albümü tanıyan birine rastlayıp burada olduğu gibi zor duruma düşersin.

açık açık yazacaksın seti ben şu albümden aldığım parçalar ile hazırladım diye...
benim bu forumda bir sürü aynı şekilde hazırladığım set var. hepsinde setimin adı albümün adı ile bire bir aynı !!!!
emeğe saygı yani....

ayrıca nedemek ? "daha iyisini sen yap " !!!
@jiX yapıyor zaten daha iyisini . senin yazmana gerek yok.

kendin ile ilgili yazdıkların ayrı bir tartışma konusu olmuş. benim konu hakkında bir bilgim yok. bu tartışma içine giremem.
ama gözüken o ki durum hiç hoş değil. burası öyle bir forumki herkes tarafından takip ediliyor. söylendiği gibi gerçek dışı bildirim ve tanıtımlar hemen deşifre edilip , gerçekler ortaya çıkıyor.

saygılar
yuran

Bu ileti yuran tarafından 21/08/2013, 18:05 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
tiestokulis
mesaj 24/08/2013, 3:44
İleti #8

TR-ancer

selamlar gölçe öncelikle şunu söylemek isterimki beni uyarmanı hiç aldırış etmiyorum çünki compozitor amatör ön eleme kategorisinde izmir hilton hotelinde kurulan stand ve kurulda senin olup olmayacağının konusunda herhangi bir şey veremeyecegim beni bu yarışmaya sokan kişi de izmir karşıyaka bölge sorumlusu Gürhan Gürlüktür kendisi 82 dogumlu olup kıbrıs rum kesimindeki castle club ün resident dj i michael angello ile birlikte çalmaktaydı ismi de dj xtc idi şimdi kendisi mimarlık yapıyor. bununla birlikte o gün beni telefonda dinlemeyerek bağırmaya başladıgını ve bundan dolayıda halen daha yalan soyledigimi düşündüğünü anlamış degilim ben etten kemikten yaratılmış bir insanım sadece ve sadece bu yarışmada bana red bull music academy tarafından tarafıma gönderilen ve şu an o mail adresinin şifrelerinin çalınıp giremediğim halde 2005 yılında kullandıgım bu hesaba bana teşekkür belgesi gönderdiler. ayrıca beni fransaya davet edip ünlü dj st. germain in menajeri türk bir abimiz in vesilesi ile benim vizelerim alınacaktı ve fransaya davet edildiğim üzere düzenlenen yarışmaya has bir buluşma hazırlanacaktı dereceye giren djler ile birlikte belkide beni neden davet ettiklerini bilmesem bile orada bulunmak istemiştim. askerliğimden dolayı vize işlemlerimi yapamadım ve vizemi alamadım. beni fransadan otomatik konuşma yöntemi ile bir bayan koordinatör aradı ve fransızca bişeyler söyledi. ben şizofren degilim sizinle telefonda konustugumuzda da uykudan uyanmıştım ve şapşal gibiydim ve telefonda ne diceğimi bilemedim biranda bağırış çağırış olmaya başladı nedir ne degildir anlayamadım nasıl olsa iyi olmuş tekrardan burada karsılaşmışız ve bunları net bir şekilde size cevaplıyorum umarım bu sefer beni ciddiye yonelik anlayabilirsiniz ki sorun kapanır. şu an izmirdeki red bull un etkinliklerinde benim hocam dj alp bosnagöçmenleri organizayonlarda görev almakta öğrenip görüşebilirsiniz de kendisi ile. zaten şu an eski mailimdeki belgemi alabilseydim red bull ile mehmet cavcı abimlerle çalışma imkanım olabilecekti. Malesef bahtsız bir gelecegim var mail adresimin çalınmasından dolayı red bull ile baglantılarım kısıtlandı bu nedenden dolayı. bakın ben 32 yasında evli barklı bir adamım 16 yıldır dj lik yapıyorum ve bu sene talent house un düzenlemiş oldugu robbie rivera'nın makes me feel good adlı parçasının remix yarışmasında dünya 1. si oldum öğrencim dj can ateş ile birlikte bunuda araştırabilirsiniz çünkü prodüksiyonu birlikte yaptık logic pro programında. kullandıgımız vst leri de söyleyim açık olsun nexus 2 ve lennar digital wink.gif herneyse yarışmada dereceye girdiğimizde bize bir mail geldi ve tüm konaklama vb. şeyler talent house firması karşılayıp bu senenin tanınmış djlerinden bob sinclar - nari & milani - cosmic gate - moguai - stefano noferini - de la mare - manufactured superstars ve federico scavo gibi isimler ile amerika florida miami juicy beach de düzenlenen yarışma sonucunda kazanan djler bu isimler ile yarım saatlik bir performans gösterme hakkı kazandı ve biz de vize işlemlerimizi halledip talent house un iki kişilik uçak bileti ve konaklama yardımlarıyla 11 saatlik bir uçuş ile miamiye gittik performansımızı sergileyip miami beach deki benim şu an beatporttaki burak cilt & escobar - must be feeling adlı parçamın yayınlandığı sheeva label records sahibi olan arkadaşımız constantino padovano ile de görüşme fırsatı yakaladık. herşey bir yana bakın bizim izmirde saygın bir soy isimden gelen ünlü bir ailemiz var 55 yıldır tr nin en eski holdinglerinden birisi bizim himayemiz altında çalışmakta benim adım korhan tatış ve holdingimizin ismi de tatış holding yeni asır gazetesi - yamaha ve saba televizyonları bizim. ayrıca izmir göztepe de 60 yıllık bir özel okulumuz bulunmakta ismi de izmir özel türk kolleji sahibi benim dedemin kardeşi bahattin tatış tır. bunları size neden mi söylüyorum benim sahtekar bir insan olmadığımı anlayabilmeniz ve araştırıp bana yaptıgınız gereksiz müdahelelerden dolayı pişman olmanızı istiyorum bilmem anlatabildimmi... kısa ve öz olarak da kullanıcı ismimin de anlamını söyleyim ben dj teisto ile 3 defa kıbrıs rum kesimi castle club de sahne aldım ve kendisine warm up yaptım bununla birlikte aramızdaki iyi dostlugumuz güzel yerlere geldi ve istanbul buz ada konserinde, istanbul 2007 cnr expo center ve istanbul idtn arena 2008 de kendisine kulis supervaizerlıgı yaptım kendisinin kişisel hollanda hattı var bende inanmıyorsanız numarasını vereyim kendiniz ağzınızla açıp görüşüp sorabilirsiniz ok wink.gif

benim setlerimdeki şarkılarıma ne jix ne de siz karışabilirsiniz. bu bir suç degil türkiyede yaşıyoruz ayrıca ben çalışma ekonomisi endüstri ilişkileri bölümü 4 yıllık okul mezunuyum hukuk derslerini de bir hayli çok okudum gördüm bana uygulamak istediğiniz yaptırımları böyle suçsuz bir insan adına ve onu kendi ağzından dinlemeden böyle umarsızca bir şeye karşı çıkamazsınız. yıllarca avrupanın çeşitli kentlerinde laid back luke ve steve angello ile de performans sergileyip türkiyedeki bi bukadar çok olan dj lerimizin içerisinden nasıl oldu da böyle yetenekli bir dj çıkmış diye kendinize sormuş olabilirsiniz şuan ama dediğim gibi altınıda çiziyorum ben şizofren değilim smile.gif 4 sene neşe erberk - rönesans ve anaajansta fotomodellik yaptım bununla birlikte tiyatro ve şan dersleri alan saygın bir aileden gelen bir insanım ben. bi soy ismimizi ve bizi siz bir araştırın da tanımaya çalışın kiminle konuştuğunuzu en azından birazcık olsun öğrenebilirsiniz belkide...

hadi size ii forumlar SELAMETLE wink.gif

Bu ileti tiestokulis tarafından 24/08/2013, 3:45 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
yuran
mesaj 24/08/2013, 13:19
İleti #9

Aktif Üye

Üye no : 27096

Sevgili @tiestokulis (KORHAN TATIŞ-DJ Escobar) ,

yazacaklarımı eleştiri olarak düşünme , sadece bazı şeyleri netleştirmek için soruyorum.

1- "red bull music Academy" bir yarışmamı ? yoksa sadece 1 kişinin seçildiği bir organizasyonmu?
2- Yarışma değilse sen nasıl 3. oldun? 3. olduğun nasıl belirlendi ? yarışmanın 2.si 4. sü varmıydı?
3- "FRANSA : De Ruuj, Red Bull Music Academy 2005" burada perfomans sergiledin mi?

Bunları neden soruyorum;
- @gokce redbul music Academy bir yarışma değil diyor? yani bir kişi seçilir diğer katılımcılar bir derece almaz diyor.
hangisi ?
- bu yazında fransaya çeşitli sebeplerden davet aldığım halde gidemedim diyorsun. ama kendi tanıtımlarında FRANSA : De Ruuj, Red Bull Music Academy 2005 ve Red Bull Music Academy - Paris, FRANCE (2005) performans sergilediğin yazıyor.

ve benzeri linkler...

soruların devamı:
- Red Bull Music Academy Toronto Best Playlist Categories World 9th. winner 2007
bu derecen ile ilgi bilgi verebilirmisin ?
http://www.tr-ance.com/forum/29-Agustos-Cu...Si-t240182.html

bu konunun açıklığa kavuşması senin içinde , seni eleştirenler içinde faydalı olacaktır.

açıkçası senin en son yazdığın uzun yazıdan bir şey anlayamadım. yarışma varmı yokmu, 2. 3. varmı? yokmu?
fransadan sana bir etkinlik için davet gelmiş ama sen gidememişsin vs... ama tanıtımlarında 2005 de fransada bir sürü perfonmansın gözüküyor.

ayrıca konu harici yazdıkların , kim olduğun , neler yaptığın vs biraz gereksiz olmuş. tartışılan konu farklı.

konuyu polemik haline getirende sensin.
sana "biraz özveri" diyerek kibar bir eleştiri yapılmış. sen ise son derece saldırgan bir tavırla , daha iyisini yapıyorsan benimle 2005 de yarışsaydın" gibi gereksiz bir tavır sergilemişsin.

saygılar
yuran

Bu ileti yuran tarafından 24/08/2013, 21:20 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
tiestokulis
mesaj 26/08/2013, 12:43
İleti #10

TR-ancer

yuran sana yazmadım yorumları gökçeye (procombo) ya yazdım okusanda okumasanda beni alakadar etmez. anlayıp anlamamanda benim için önemli değil girersin kendi sitesine red bull music academy nin her sene düzenlenen bu organizasyonu tamami ile okur bilgilenirsin benim ağzımdan sanki ben bilmiyormuşum gibi iş atmanı anlayamıyorum salak değilim ben wink.gif gir oku bilgilen bu forumun içine ettiniz hep bir tartışma hep bir yorum mevzusu oldu onun yerine seti gecişleri vb. şeyleri eleştirin gerisine karışmayın gereksiz olan da bişey yok onları ben size degil gökçeye yazdım onunla benim aramdaki mevzuyu telefonda konustuklarımızı siz tabiki bilmiyorsunuz onun için merak etmeyin gerek yok wink.gif x factor de benim menajerlik firmam. dreambase radyo da benim electronic radyo portalım. ben ayrıyetten 9 senedir türkiyede ve avrupada tanınmış djlerin menajerliğini yapmaktayım. biraz daha araştırırsan yuran onlarıda bulursun ok hadi ii günler
PM  
+Quote Post

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts 0 tiestokulis 1036 7/12/2012, 5:02
Son İleti: tiestokulis
No New Posts 0 tiestokulis 457 13/06/2013, 0:40
No New Posts 0 tiestokulis 518 27/08/2013, 2:55
No New Posts 0 tiestokulis 319 3/04/2014, 7:43