IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cem Yilmaz Opet Reklami Goa Version - By Riontron, Mutlaka Dinleyin
Riontron
mesaj 7/06/2006, 22:34
İleti #1

Aktif Üye

Üye no : 190

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, openvpn service EarthVPNSelam Arkadaslar,

Cem Yilmaz'in opet reklamini bilirsiniz, onu Goa yaptim, mutlaka dinleyin, ben cok zevk aldim vede sanirim cok gaz bir parca oldu, hemen soyliyeyim olurda arabada dinleyip kaza yaparsaniz sorumlusu ben degilim smile.gif Cem Yilmaz'in dedigi gibi oyle gencleri pistlerde gormek isteriz smile.gif

Parca hakkinda bilgi vereyim, ana arpejleri internetten indirdigim midi dosyasiyla sonradan devam edilmek uzere yapildi, o midi parcasindan sadece 1 mezur alindi, o mesur da hepimizin bildigi klasik knight rider arpeji. Parca yapim suresi 435435435435 saat smile.gif) (saka saka) ama cok ugrastim, 5 saat uzerinde calisip 5 saniye ilave edemedigim anlar oldu, onun icin en azindan ugrasmami mazur gorup mutlaka download edin, pisman olmayacaksiniz ama genede begenmezseniz kullandiginiz bandwith'i iade edicem smile.gif)

Vokaller internetten indirdigim opet reklamindan, soundforge programiyla kesip bictim... PC: pentium 2.4 ghz, 1 gb ddr ram, 120 gb hardisk, program renoise. kullanilan vst ve hardware: albino, vanguard, alpha,kontak+samples, z3ta+, vede korg ms 2000br, bunun haricinde bir iki bir sey daha var oda anlayis gosterirseniz benim sirrim olsun. Korg soundforge'un remote recording yontemiyle kaydedilip, kayit edilen kanallar manuel olarak baslama noktasina gore senkronu ayarlanmistir, gene 2.4 ghz makina oldugundan, idare eder bir reverb bile direk %15 cpu yu goturdugu icin bazi kanallar freeze edilmistir, kalanlarda cpu kullanimi %90'in uzerinde, mixing/mastering: adobe audition,

Sunu mutlaka soyleyiyemki, bu parcanin vokalleri cikarilmis versionu, U.S. Copyright Office'inden adima tescillidir, boyle bir parcayi koruma almadan koyamazdim nete, eger ciddi bir sekilde kullanmak isteyen olursa benimle iletisime gecsin.

riontron@hotmail.com

Alelacele mixing/mastering yapildi, sanirim o asamada yapilmasi gerekenleri biliyorum, onun haricinde (veya isterseniz onun dahilinde smile.gif) lutfen fikir ve yorumlarinizi yazin, ne dusundugunuz benim icin onemli.....

Saygilar/Sevgiler

link1:
PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

link2:
PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
Travma
mesaj 7/06/2006, 22:48
İleti #2

TR-ancer

Üye no : 3651

offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
ffff
PM  
+Quote Post
trracnee
mesaj 7/06/2006, 22:50
İleti #3

Aktif Üye

Üye no : 6319

aga hem trance a girip hemde reklamın her karesini içinde yaşamak güzel bişey.........
cok güzel olmuş eline koluna sağlık
yalnız tek bişey
takılıyo kulagıma muzigin reklam repliklerini sarkının orta kısımlarında unutturması ama onada trance nin güzelliği desek fena olmaz hani thumbsup.gif

Bu ileti midsurugi tarafından 7/06/2006, 22:54 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
---
mesaj 7/06/2006, 22:55
İleti #4

TR-ancer

Üye no : 6303

parça güzel olmuş ii
gerçi ben fazla goa dinlemem ama neyse kulağa hoş gelio
ama sanki cem yılmazın sesleri olmasaymış
parça tek başına daha ii olurmuş
wink.gif tongue.gif
PM  
+Quote Post
VeGaSyNtHaUri
mesaj 7/06/2006, 23:06
İleti #5

Aktif Üye

Üye no : 2856

Riontron mükemmel olmuş abi,ortalığı ayağa kaldırıyor..çok sağlam ,tam senin stilin olmuş..bravo.. thumbsup.gif
PM  
+Quote Post
naumoski
mesaj 8/06/2006, 0:06
İleti #6

like.no.other

Üye no : 1979

vocalleri görmezden gelip değerlendirdim kafamda çünkü vocalli olunca komedi ve eğlence için yapılmış bir parçadan öteye gitmiyor,ayrıca vocallerede echo,cut gibi effectler uygulamanı beklerdim.

neyse parçanın melodisinin arpejinin değişmesini bekledim parça boyunca ama malesef değişmedi,buda parçanın sonuna kadar sıktı beni.Başka melodilerin arpejlerin gireceği breakdown'lar bekledim ama oda gelmedi sad.gif neyse sonraki parçalarda başarılar dilerim..
PM  
+Quote Post
Kimsesiz
mesaj 8/06/2006, 0:16
İleti #7

Üye
**

Üye no : 6866

Beyendim Ama Parçanın Meledisi Sıktı.

Yınede Guzel Basarılar bandwith geri alıyım biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
PM  
+Quote Post
Oje
mesaj 8/06/2006, 1:31
İleti #8

Aktif Üye

Üye no : 5249

huh.gif Oooo Hizli bi baslangic olmus tongue.gif Sardi beni sonuna kadar... ii halisünasyon da yapar bu biggrin.gif

Tipki eskiden ark.larla sabaha kadar Goa ve halusinojen dinledikten sonra, sabah yazlik siteye çikan kadinlarin sesini sette bayan vokal sanmamiz gibi laugh.gif laugh.gif Ne günlerdi ya... Müzigi kistiktan sonra farkederdik etrafin aydinlanip da milletin yazliga döndügünü... blink.gif (ayni etkiyi bir de AYLA yapio wacko.gif )
PM  
+Quote Post
Riontron
mesaj 8/06/2006, 2:17
İleti #9

Aktif Üye

Üye no : 190

midsuruqi, djnutt, vega :

tessekur ederim arkadaslar, djnutt, aslinda parcayi basindan beridir vokalleri dusunup ilerlemistim, belki vokalsiz biraz daha degisik versiyonu yapilabilir, vega ustadim valla senin 80ies lerden esinlenip bi ara bende bi deneme yapmak istiyorum, ama bakalim, vakit bulup ugrasicam, olursa bi parca tabiiki foruma koycam

naumoski:

aslinda parcada arpejler degisiyor, bildigimiz meshur dizinin arpejinden sonra kulaga benzerlik gibi gelsede aslinda notalari cok farkli, vede o hale sokana kadar canim cikti, yani mevcut arpejin ustune komple kel alaka olmayacak, gidisata vede kulaga uygun arpejler yazilmasi icin baya emek verdim.

kimsesiz:

tamam, sozum soz, bandwith'i soyle yapalim, sen bana istedigin bi kac parca i.d'si ver , ben sana postayla cd'ye cekip gondereyim, boylece onlari download ederek kullanacagin, bandwidth'i karsilarim , sanirsam, eheheh baska bir sekilde istersen gene haber ver smile.gif

oje: gene cok tesekur ederim, bu arada benimde hallucinogen dinledigim zaman az diil smile.gif
PM  
+Quote Post
Kimsesiz
mesaj 8/06/2006, 2:41
İleti #10

Üye
**

Üye no : 6866

QUOTE(Riontron @ 7/06/2006, 19:17)
tamam, sozum soz, bandwith'i soyle yapalim, sen bana istedigin bi kac parca i.d'si ver , ben sana postayla cd'ye cekip gondereyim, boylece onlari download ederek kullanacagin, bandwidth'i karsilarim , sanirsam, eheheh baska bir sekilde istersen gene haber ver smile.gif

Kota 3 gb Olunca Boyle Cıngenlıkler Yapabılıyorum smile.gifsmile.gif.
PM  
+Quote Post

3 Sayfa V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts   0 DJUCY 1 4/02/2009, 14:21
Son İleti: DJUCY
No New Posts   0 mblue 3476 6/06/2010, 13:05
Son İleti: mblue
No New Posts 0 tiestokulis 579 4/05/2012, 11:39
Son İleti: tiestokulis
No New Posts 0 tiestokulis 569 29/07/2014, 11:05
Son İleti: tiestokulis