IPB

Hoşgeldiniz Ziyaretçi ( Üye Girişi | Üye Olmak İçin Tıklayın )

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Can Ates ft. Escobar & Benny Benassi - Love Is Gonna Save Us (Trance Re-mix)
tiestokulis
mesaj 15/02/2013, 14:17
İleti #1

TR-ancer

Üye no : 14551

Access to 32 Countries and 54 locations, PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN Supported, openvpn service EarthVPN
• Can Ates ft. Escobar & Benny Benassi - Love Is Gonna Save Us (Trance Re-mix) •

PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )
Go to the top of the page
PM  
+Quote Post
Arman Aydın
mesaj 17/02/2013, 21:19
İleti #2

Aktif Üye

Üye no : 118264

benny benassi ile ne ara feat. yapmış bu arkadaş acaba
PM  
+Quote Post
tiestokulis
mesaj 23/02/2013, 3:15
İleti #3

TR-ancer

arman senin kafanmı güzel feat i biz ne için yazıyoruz oraya ? ne içiyorsun uranyum falanmı smile.gif
PM  
+Quote Post
Arman Aydın
mesaj 24/02/2013, 3:30
İleti #4

Aktif Üye

QUOTE(tiestokulis @ 23/02/2013, 3:15) *
arman senin kafanmı güzel feat i biz ne için yazıyoruz oraya ? ne içiyorsun uranyum falanmı smile.gif

feat. ne demek koçum biliyor musun:) cahil cesareti işte:) senin gibi cahiller daha remix & bootleg farkını bile bilmeden ahkam kesmeye kalkar, alışkınız bunlara:)

Bu ileti Arman Aydın tarafından 24/02/2013, 3:33 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
tiestokulis
mesaj 26/02/2013, 19:40
İleti #5

TR-ancer

lan dingil insanları tanımadan etmeden öle betimlemelerde bulunma dünyanın her bir yanında featuringi ne için yazdığını bilen insanlar var... sen çok şey biliyorsun ya talent house un yarışmasına sen katılaydın da kendi çevrenle bişeyler yapaydın benim dj ismim escobar 15 yıldır calıyorum 31 yasındayım ilk bi araştır kimiz neyiz biz haybeye konusuyorsunuz tanımıyorsunuz bari tanımadıgınız insanları küçük düşürecek kelimeler kullanmayın, çok şey bildiğinizi ima ediyorsunuz ama bi bok degilsiniz yurt dısında hiç böyle bir betimleme kullanılmıyor çünkü insanları medeni türkiyedeyiz malesef anca dil dökeceksiniz kelime edeceksiniz yakıştırmalarda bulunacaksınız beğenmediysen çeker gidersin kardeşim yorum dahi yapmazsın olur biter wink.gif medeni olun biraz insan olun...
PM  
+Quote Post
Arman Aydın
mesaj 27/02/2013, 2:40
İleti #6

Aktif Üye

QUOTE(tiestokulis @ 26/02/2013, 19:40) *
lan dingil insanları tanımadan etmeden öle betimlemelerde bulunma dünyanın her bir yanında featuringi ne için yazdığını bilen insanlar var... sen çok şey biliyorsun ya talent house un yarışmasına sen katılaydın da kendi çevrenle bişeyler yapaydın benim dj ismim escobar 15 yıldır calıyorum 31 yasındayım ilk bi araştır kimiz neyiz biz haybeye konusuyorsunuz tanımıyorsunuz bari tanımadıgınız insanları küçük düşürecek kelimeler kullanmayın, çok şey bildiğinizi ima ediyorsunuz ama bi bok degilsiniz yurt dısında hiç böyle bir betimleme kullanılmıyor çünkü insanları medeni türkiyedeyiz malesef anca dil dökeceksiniz kelime edeceksiniz yakıştırmalarda bulunacaksınız beğenmediysen çeker gidersin kardeşim yorum dahi yapmazsın olur biter wink.gif medeni olun biraz insan olun...

kimmişsin sen ya? büyük üstad? ilk defa duyuyorum seni. talent house ile harcayacak vaktim de yok benim:) robbie rivera'ymış. şu an house piyasasında kendisinden daha ezik bir adam bulamazsın istesen:)

bak bakalım ben kimmişim (yaşım 20)
PROTECTED LINK Linkleri görebilmek için lütfen ÜYE Olunuz ( Please REGISTER to view links )

hadi görüşürüz

not: ayrıca ne demek yorum yapma ya? sana ne? feat ne demek biliyor musun? benny benassi ile resmi olarak mı çalıştınız? madem 15 yıldır bu piyasadasın, neden ID tagi yazmayı öğrenemedin hala?

doğrusunu öğretmeye çalışıyoruz, hemen hakaretler havalarda:)

not 2: merak ettim arkadaş neyin nesidir diye, bunlar çıktı (dikkat küfürlü)

Bu ileti Arman Aydın tarafından 27/02/2013, 4:57 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
tiestokulis
mesaj 27/02/2013, 15:16
İleti #7

TR-ancer

20 yaşındasın bırakta yeni duy senin jenerasyonunla benimki bir degil, ayrıca o yaptığım fiii tarihindeki makarasına yaptığım remixlerimdi insanların hep kusurlarını öne sürerek rencide etmeyi kesin artık... şimdi burda açıklıcam herşeyi sadece sen beni tanıyasın diye ;

Red Bull Music Academy 2005 Best Playlist Kategorisi Avrupa 3.lüğü
Kıbrıs Castle Club 2006 @ Steve Angello - Laid Back Luke ile Back 2 Backlik
Kıbrıs Castle Club 2006 @ DJ Tiesto Warmup
Istanbul IDTN Arena (Temmuz 2008) & CNR Expo Center (Kasım 2007) ve Buzada da Tİesto'nun Kulis Supervisor
Compound Goa Fest Karagöl İzmir Ses Denetim Supervisor 2012
Club Berlins İzmir (2010) ve Club Envy İzmir (2005) DJ Tarkan warmup
Platinum Club 2006 İzmir DJ Darkman & DJ Uğur Project Back 2 Back

Ayrıca şu an 45 yaşında olan senin gibi ankaralı bir dj abimiz var ismi DJ KECH (UK) onunda menajerliğini yapıyorum, DJ MAD METİN, DJ ANGEL , DJ NEGMA, DJ SILENCE (NL), DJ SIMON JOY, DJ GÖKHAN SABANLAR (1997 power fm türkiye 1.si) ın da türkiye menajerliğini yapıyorum 9 yıldır wink.gif

ilk önce benim cvime ulaş daha sonra laf yetiştirmeye çalış öle kıytırık bir soundcloud linkiyle yetinmiyoruz biz, devamını istersen yazarım ...

Al bunuda dinle kulağın neşelensin wink.gif

Bu ileti tiestokulis tarafından 27/02/2013, 15:26 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
Arman Aydın
mesaj 27/02/2013, 15:39
İleti #8

Aktif Üye

QUOTE(tiestokulis @ 27/02/2013, 15:16) *
20 yaşındasın bırakta yeni duy senin jenerasyonunla benimki bir degil, ayrıca o yaptığım fiii tarihindeki makarasına yaptığım remixlerimdi insanların hep kusurlarını öne sürerek rencide etmeyi kesin artık... şimdi burda açıklıcam herşeyi sadece sen beni tanıyasın diye ;

Red Bull Music Academy 2005 Best Playlist Kategorisi Avrupa 3.lüğü
Kıbrıs Castle Club 2006 @ Steve Angello - Laid Back Luke ile Back 2 Backlik
Kıbrıs Castle Club 2006 @ DJ Tiesto Warmup
Istanbul IDTN Arena (Temmuz 2008) & CNR Expo Center (Kasım 2007) ve Buzada da Tİesto'nun Kulis Supervisor
Compound Goa Fest Karagöl İzmir Ses Denetim Supervisor 2012
Club Berlins İzmir (2010) ve Club Envy İzmir (2005) DJ Tarkan warmup
Platinum Club 2006 İzmir DJ Darkman & DJ Uğur Project Back 2 Back

Ayrıca şu an 45 yaşında olan senin gibi ankaralı bir dj abimiz var ismi DJ KECH (UK) onunda menajerliğini yapıyorum, DJ MAD METİN, DJ ANGEL , DJ NEGMA, DJ SILENCE (NL), DJ SIMON JOY, DJ GÖKHAN SABANLAR (1997 power fm türkiye 1.si) ın da türkiye menajerliğini yapıyorum 9 yıldır wink.gif

ilk önce benim cvime ulaş daha sonra laf yetiştirmeye çalış öle kıytırık bir soundcloud linkiyle yetinmiyoruz biz, devamını istersen yazarım ...

Al bunuda dinle kulağın neşelensin wink.gif

Ne kariyer ama. Yerin dibine girdim, aman Allah'ım. Neyse, seninle uğraşacak vaktim kalmadı lol smile.gif

Kıytırık soundcloud linkime (Armin van Buuren o bu arada tanıştırayım) cevap olarak yolladığın o şeyi dinlemez olaydım smile.gif Hadi benden uzak, DJ Angel'a (her kimse o) yakın ol sen

Bu ileti Arman Aydın tarafından 27/02/2013, 15:40 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
tiestokulis
mesaj 27/02/2013, 17:32
İleti #9

TR-ancer

allahtan aynı jenerasyonda değiliz kelimelerimi gard olarak görüyorsun daha çocuksun bana göre wink.gif ben sadece beni birazcık tanıyasın diye böyle betimlemelerde bulundum, biraz kendini geliştir ben 2 üniversite bitirdim şimdi master yapıyorum allah baba bize bu beyni dolduralım diye vermiş sende eksiklerini kapat biran önce büyüklerinle nasıl konuşulması gerektiğini hala çözememiş öğrenememişsin çok lakayık ve ergen polemiklerine girerek kelime sonlarına kendini güldürmek amaçlı yaygara simgeleri koymanı da hiç anlayamadım wink.gif 2 çocuk babasıyım ben normal karşılıyorum bunları... her şey müzik değil birazcıkda insancıl olmalısın, insanların emeklerine saygı göstermelisinki olumlu ya da olumsuz onlarda sana saygıdeger yaklaşsınlar... Ayrıca DJane Angel (Gülten Şal) biraz araştır kadın seni yaşıyla ve tecrübesiyle pikapta çevirir wink.gif

Bu ileti tiestokulis tarafından 27/02/2013, 17:34 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post
DIGITALICA
mesaj 1/03/2013, 1:48
İleti #10

Üye
**

Üye no : 15621

Bütün yorumları okudum beni rahatsız eden olay sana ilk yapılan yorumda parçanın isminde yapılan hata sebebiyle uyarılmandan sonra olayın çirkin bir tartışmaya dönüşmesi. Kimse sana yaptığın parça ile ilgili yorum yapmamış. Sadece feat. olabilmesi için asıl parça sahibiyle beraber çalışmış olman gerekiyor remixi yaparken denilmiş. Yani kafana göre feat. yazdığın zaman sadece kendini kandırmış olursun. 15 yıldır bu işin içindeyim diyorsun ama hiç öyle göstermiyorsun. Ayrıca değil 15 yıl 150 yıl da çalsan biryerlerde bu, prodüksiyonda başarılı olacaksın demek değildir. Parçaların hepsini dinledim vasatın çok altında amatör çalışmalar. Fii tarihinden önce yaptığım makara parçalar diyorsun ama daha 15 gün önce upload etmişsin soundclouda....Demek fii tarihinden beri müzik zevkinde ve bilginde zerre ilerleme olmamış ki o parçaları siteye eklemeyi yakıştırmışsın kendine. Tartışma diline de bakacak olursak 2 üniversite bitirdim şimdi de master yapıyorum diyorsun o da hiç inandırıcı değil. Bence (Arman Aydin-Shiga) bu parçayı bir dinle baştan sona aranızdaki farkı anla.
Al single olarak youtube linkini vereyim

Bu ileti DIGITALICA tarafından 1/03/2013, 1:50 yeniden düzenlenmiştir.
PM  
+Quote Post

2 Sayfa V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir)
0 üye:

Collapse

> Benzer Konular

Konu Başlığı Yanıtlar Konuyu Başlatan Okunma Son Faaliyet
No New Posts   0 canates 720 1/06/2010, 17:42
Son İleti: canates
No New Posts 0 h-dee 488 27/07/2012, 13:03
Son İleti: h-dee
No New Posts 0 tiestokulis 335 22/11/2012, 0:29
Son İleti: tiestokulis
No New Posts 0 tiestokulis 458 17/12/2013, 13:45
Son İleti: tiestokulis